Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 03.11.2011, 11:21:30
VladCat
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit endocrinolog

Poate cineva să îmi recomande un endocrinolog bun ?
Reply With Quote
  #2  
Vechi 03.11.2011, 11:37:06
Hector's Avatar
Hector Hector is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 25.02.2009
Locație: Jungla poreclita Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 411
Implicit

Spune-ne din ce oras te intereseaza.
Reply With Quote
  #3  
Vechi 03.11.2011, 12:42:39
oana72
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

La Institutul Parhon sunt multi buni, depinde pe ce specializare endocrinologica te intereseaza. Ar fi Bogdan Stanescu, sotii Ghemigean, Ancuta Gherghisan, Catalina Boanta, Emilia Gudovan. Eu de astia am auzit ca ar fi buni. Eu personal am fost la Monica Gheorghiu si nu am fost prea multumita, e rece si nu discuta decat strict, te priveste usor de sus, in relatia cu pacientul e deficitara, iar eu aveam nevoie sa inteleg daca aveam o problema si care ar fi fost aceea... in fine... pentru mine un medic trebuie sa fie mai intai om si acestia sunt greu de gasit, trebuie cautati cu perseverenta.
Reply With Quote
  #4  
Vechi 03.11.2011, 17:43:19
VladCat
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Hector Vezi mesajul
Spune-ne din ce oras te intereseaza.
Am uitat că am scos detaliile profilului. Locuiesc în București.


Citat:
În prealabil postat de oana72 Vezi mesajul
La Institutul Parhon sunt multi buni, depinde pe ce specializare endocrinologica te intereseaza. Ar fi Bogdan Stanescu, sotii Ghemigean, Ancuta Gherghisan, Catalina Boanta, Emilia Gudovan. Eu de astia am auzit ca ar fi buni. Eu personal am fost la Monica Gheorghiu si nu am fost prea multumita, e rece si nu discuta decat strict, te priveste usor de sus, in relatia cu pacientul e deficitara, iar eu aveam nevoie sa inteleg daca aveam o problema si care ar fi fost aceea... in fine... pentru mine un medic trebuie sa fie mai intai om si acestia sunt greu de gasit, trebuie cautati cu perseverenta.
Mulțumesc de recomandări. Am nevoie de cineva pt probleme legate de tiroidă și de dereglări hormonale care au ca efect afecțiuni ginecologice. Nu știam că există specializări endocrinologice.
Reply With Quote
  #5  
Vechi 03.11.2011, 18:34:42
ovidiu b.
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de VladCat Vezi mesajul
Poate cineva să îmi recomande un endocrinolog bun ?
îți pot recomanda un naturist foarte bun pe orice problema de sanate...problema ca nu este din București...

Last edited by ovidiu b.; 03.11.2011 at 18:47:57.
Reply With Quote
  #6  
Vechi 04.11.2011, 10:05:57
VladCat
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de ovidiu b. Vezi mesajul
îți pot recomanda un naturist foarte bun pe orice problema de sanate...problema ca nu este din București...
multumesc frumos. din pacate nu au dat roade tratamentele de acest tip
Reply With Quote
Răspunde