Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 22.12.2008, 10:27:02
brdcane brdcane is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 20.06.2008
Mesaje: 14
Implicit Ajutor!

Buna ziua! Ma numesc Ovidiu Patrascu si am 19 ani; sunt mai vechi pe forum,desi nu am fost prea activ in postari.Am o problema urgenta in familie.Tatal meu s-a judecat timp de 4 ani de zile cu sora sa vitrega pentru a solutiona un partaj succesoral,sora sa fiind invidioasa ca avea sa ii revina mai putin din mostenire(mostenirea a fost pe numele bunicului din partea tatalui meu),ei fiind frati doar dupa mama.Mentionez ca in tot acest timp familia noastra a stat fara curent electric,matusa mea debransandu-ne clandestin de la doza de curent din peretele din casa sa(locuim in aceeasi curte si casa dar separat iar contorul este la ea,chiar daca este pe numele bunicului din partea tatalui meu)pentru a-l santaja pe tatal meu sa ii cedeze o parte din curte.Procesul solutionandu-se si tatal meu avand castig de cauza,suntem intr-un nou impas:nu avem bani sa facem executarea judecatoreasca,fiind necesari cca. 2000 RON.Rog pe cei care pot sa ne ajute cu ceva bani sa trimita sumele in contul:RO36BRDE445SV18956144450 deschis pe numele meu.As vrea sa primesc si numele,pe mesaj privat,pentru a-i pomeni in rugaciune.Sper ca am postat unde trebuie.Va multumesc!Sarbatori Fericite! si Doamne ajuta!
Reply With Quote
 



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Ajutor! zriyac Generalitati 18 16.10.2010 16:47:38
un mic ajutor evelon Rugaciuni 4 29.10.2008 16:06:45