Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #12  
Vechi 11.11.2009, 01:48:53
anna21 anna21 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 07.03.2009
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.461
Implicit

Citat:
În prealabil postat de andreicozia Vezi mesajul
Eu ti-am mai spus,.... mai ales dupa ce ai enumerat ceea ce citesti si dupa cum raspunzi in mesaje.
...si parerea mea este ca da, ai cazut in misticism nesanatos si in inselare si trebuie sa te ridici si sa te scuturi de el, si mai ales Anno pentru ca totul sa fie bine in familia ta.

Sa stii inca ceva, ca daca prietenii s-au hotarit sa-si ia inima-n dinti si sa ti-o spuna verde-n fata, ceva ce de regula nu prea se face decit cind a ajuns cutitul la os si ESTI IN PERICOL, inseamna ca ei vad cu muult mai mult decit crezi.

...prietenII, ..plural, deci!!! atentie, stii vorba aceea cu betivul caruia i se spune ca este beat de mai multe persoane si ce trebuie sa faca!
Detalii, te rog.
In ce consta "inselarea"? (Te rog sa observi ca atunci cand sfintii vorbesc despre inselare descriu niste scheme ale vrasmasului si arata IN CE FEL ne pierdem mantuirea.. deci ce? cum?) Care este pericolul? concret.
Reply With Quote
 



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Nu mai raspunde-ti sectantilor ionut stefan Secte si culte 146 15.03.2011 09:23:38
Dumnezeu raspunde omului credincios crissta Intrebari utilizatori 4 02.12.2010 19:04:42
Ascultarea rugaciunilor zilei RadioTV-Trinitas si pe mobil savudanmihai Rugaciuni 6 02.06.2010 13:40:13
citirea rugaciunilor bmadalin Rugaciuni 9 19.12.2009 23:02:43