Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Alte discutii > Vrajitoria
Vezi rezultatele sondajului: Va place la omul care se gandesc la vrajitorii sau monstri?
Da 1 7,14%
Nu 13 92,86%
Votători: 14. Nu poti vota in acest sondaj

 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #12  
Vechi 31.10.2010, 20:02:55
alex marian alex marian is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 27.10.2010
Locație: Iasi
Religia: Ortodox
Mesaje: 14
Implicit

@vidoveczandrei :imi pare rau, dar fii mai coerent in exprimari si foloseste cu incredere semnele de punctuatie, din simplul motiv ca mesajele scrise devin greu de inteles. Ca sa nu te superi pe mine iti dau exemplu:"da zici tu ceva,dar ce spui de oameni care fac sau deseneaza monstrii,desi nu mai sunt un copil mic,dar uitate si tu acele desene sau la filme ce spui?".

Adevarat, sunt multi care deseneaza chipuri incornorate, daca la asta te referi. Ei pretind ca transmit un mesaj prin aceste desene. Nu inteleg de ce sunt atat de apreciate astfel de desene in loc sa fie apreciat unul cu Maica Domnului, cu un inger..

Monalisa, nu inteleg de unde ai atat de multe informatii in legatura cu acest parinte.Ai vre-o camera in camera lui? Si in elgatura cu ce ai spus "Ma gandesc ca poate ca daca ar darui din golul sau sufletesc vorbind la spovedanie cu cineva"..asta inseamna sa se spovedeasca unui mirean? Eu cred ca problema ii apartine, si rezolvarea o gaseste prin spovedanie la duhovnicul sau, o data la 40zile.
Daca exista acest caz, sa ne rugam pentru el ca Dumnezeu sa-i lumineze mintea!

Dar eu cred ca ne cam abatem de la tematica topicului.
Reply With Quote
 



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Deputatii rusi interzic publicitatea pentru vrajitori Eugen7 Generalitati 45 11.10.2010 12:04:52
"Taria noastra e subminata de vrajitori" vichy Vrajitoria 2 26.07.2008 22:26:11