Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #28  
Vechi 14.03.2011, 21:27:31
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Smile Sa fi binecuvantat !

Citat:
În prealabil postat de Raoul Vezi mesajul
Din seara asta ma retrag si eu de pe forum,voi mai intra doar ocazional,si asta de pe telefonul mobil. Va las cu bine si sper sa va gasesc la fel (cine va voi sa ma contacteze imi poate trimite mesaj privat deoarece voi primi notificare pe telefon. Rog insa sa nu se "abuzeze" de functia asta,deci fara mesaje stupide,fara sens,doar de dragul de a le trimise).

Motivul retragerii este ca plec de acasa,in alt oras,nevoit sa-mi castig painea prin alt colt de tara (poate in viitor si in afara ei). Fie dupa cum va voi Bunul Dumnezeu.

Rugati-va va rog si pentru mine pacatosul si iertati-ma pentru tot.

Doamne-ajuta!
Si eu folosesc mult telefonul pentru internet de multi ani , pot spune de la inceputul introducerii lui de catre Vodafone ! Este la indemana celor ce umbla mult . Draga frate , iti doersc din tot sufletul meu mult bine sa ai oriunde ai fi , si sa mai scri aici pe forum , caci de mult folos sunt mesajele tale . Cu drag : Cristian
__________________
Biserica este dragoste, așteptare și bucurie.
(Părintele Alexander Schmemann)
 



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Va rog, uitati-va si spune-ti ce parere aveti. Laura19 Generalitati 1 10.01.2012 18:43:21
Membrii plecati , membrii disparuti si membrii "renascuti" , ai forumului nostru ! cristiboss56 Generalitati 331 23.09.2011 08:08:13
Ia uitati ce prostii spune un actor care se crede mare in Romania, Mihai Bendeac Delirul Generalitati 9 11.05.2010 02:26:32
Biserica Ortodoxa in relatia cu proprii membrii Julius Biserica Ortodoxa in relatia cu alte confesiuni 2 09.08.2009 05:51:36