Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Umanitare
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #11  
Vechi 08.06.2012, 21:47:58
bogman margareta bogman margareta is offline
Member
 
Data înregistrării: 03.11.2011
Locație: BAIA MARE
Religia: Ortodox
Mesaje: 91
Implicit Dezamagire

Daca cineva ar indrazni sa ceara ajutorul cuiva pe un site crestinesc ,sa profite de credinta oameniilor ,inseamna ca este ATEU, nu crestin,.Dupa stiinta mea acesta este un site crestinesc cu oameni cu frica de D-zeu ,si ca urmare va rog sa ma credeti ca este pentru prima oara in cei 33 de ani citi are fica mea Rebecca ca am recurs la acest apel umanitar , ptr o pers de 55 de ani, este umilitor si dureros sa faca asta , dar este singura si ultima solutie la care pot recurge ,cu ajutorul bunului D-ZEU si bunavointa crestinilor,...daca nici crestinii,.....sper ca sa apara acel act am rugat pe cineva sa o trimita ,ptr ca eu nu ma pricep ,in fata lui D-zeu nu poti ascunde adevarul.......iertati-ma daca gresesc ,si va supar,......
Reply With Quote
 



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Ce reprezinta pentru noi acest forum? Annyta Generalitati 47 11.02.2014 11:40:53
Pomelnic pentru cei adormiti de care am aflat pe acest forum...+ LapetiteMoc Slujba inmormantarii 22 03.08.2011 03:41:54
rugaminte pentru crestinii de pe acest forum petrurar Umanitare 17 21.09.2007 10:13:17