Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #11  
Vechi 19.07.2012, 14:02:13
glykys's Avatar
glykys glykys is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.08.2009
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.703
Implicit

Fratilor, ma bucur, sunt satisfacuta, pe cuvant.
Am deschis si eu un topic poelmic la care s-au adunat in vreo ore 19 mesaje.
Acum 2-3 zile am deschis un topic in care invitam lumea sa expuna marturii despre duhovnicii mari pe care i-a cunoscut personal, nimic! Am revigorat niste topicuri, nimic, nu ne intereseaza, Pateric, nimic, Maica Domnului, niet, rugaciuni, prea putin. Dar asa, cum e rost de putina samanta de scandal, cum se simt lezate micile orgolii, cum se aduna postarile.
Multumesc, fratilor, domnilor si tovarasilor! Va foarte multumesc. Ory, ma bucur ca te-ai intors pe forum, chiar si in felul acesta! Acum m-am convins ca userii buni ne urmaresc.

In rest, nu va pot da si voua mai multa satisfactie, ca sunt la serviciu si nici nu vreau sa imi stric linistea sufleteasca. Asa, fratilor, dezlantuiti-va si faceti ceva!
Slava Domnului!

Frate Ioan Cezar, noi o sa ne intalnim si o sa ne discutam. Ai fost invitat in mica noastra @conspiratie@, dar nu ai putut veni. Nu iti fie frica, frate, ca nu te imbatam si nu te bagam intr-un sac, Cristi e mai solid el asa, dar nu sare la bataie, crede-ma!
__________________
Pe noi inșine și unii pe alții și toată viața noastră lui Hristos Dumnezeu să o dăm.
Reply With Quote
 



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Folosirea optima a functiilor forumului tabitha Reguli generale de utilizare a forumului 46 22.02.2024 11:30:12
Viteza forumului sophia Reguli generale de utilizare a forumului 4 02.08.2012 14:03:02
Reguli de folosire a forumului. admin Reguli generale de utilizare a forumului 1 14.01.2011 18:08:27