Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Morala Crestina
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #15  
Vechi 25.11.2024, 08:43:35
Iorest Iorest is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.08.2016
Religia: Ortodox
Mesaje: 4.811
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Moroco Vezi mesajul
Nu fii sceptic, omul s-a lamurit cum e cu bogatii si strainii, e solutia ideala. Iar Lasconi va increstina progresismul, e foarte Credincioasa si s-a vazut, doar Dumnezeu ii inalta pe cei smeriti.

E zi de mare bucurie si nu de tristete!

Tineretul tiktokar a biruit balaurul USL-amist patronat de ciuciolhannis si cupola securistoida!
Nu e nicio bucurie,
Lasconi e cel mai precar intelectual candidat, a absolvit cu media 6 o facultate privată submediocră și crede în prostia ei că România poate rezista singură 30 de zile la o confruntare directă cu Federația Rusă.
PNL e un partid de trădători mărunți ai istoriei care și-au vândut liderul la tarabă și care și-au bătut joc de un general al armatei române care e un om dintr-o bucată fără vicleșug dar pe care nu l-a prins rolul de politician.

AUR confirmă 1.3 milioane de voturi dar nu crește și din cauza atacurilor de tip Simion-homosexual, Simion vândut, trădător, lichea, prietenul interlopilor, bișnițar de petarde, galerist, AUR tinichea propagate de Șoșoacă, Bot și alt cor.

Georgescu nu face campanie pe stradă și la tv, stă prost pe facebook la abonați dar ia peste 2 milioane de voturi.

Mircea Geoană e excepțional dar nu mai are suflu, a fost aproape de scorul PNL.
__________________
„Că s-a întărit mila Lui peste noi și adevărul Domnului rămâne în veac.” Ps.116, v.2.
Reply With Quote