![]() |
![]() |
|
|
|
|
|
#1
|
||||
|
||||
|
LA Multi Ani Alin. Dumnezeu sa iti dea multa sanatate trupeasca si in primul rand, sufleteasca.
__________________
Binecuvinteaza suflete al meu pe Domnul si toate cele dinlauntrul meu Numele cel Sfant al Lui |
|
#2
|
|||
|
|||
|
La mulți ani îți doresc și eu dragă Alin,iar timpul pe care Dumnezeu în marea sa bunătate ți l-a dăruit spre a deveni mai bun și mai frumos să-l cheltuiești cu folos dobândind daruri duhovnicești în fiecare zi.
Și nu uita că ortodoxia este cea mai fumoasă credină.Citește despre toate dar rămâi în credința în care te-ai născut pentru ca Îngerul tău păzitor să fie cu tine și să te apere de furtunile vieții.Acestea sunt urările pe care ți le fac din inimă și mai adug, să ai muuultă sănătate și să fii iubit. |
|
#3
|
|||
|
|||
|
Citat:
Multumesc mult de urare si nu uit ,acest lucru nu trebuie uitat.Multumesc de sfaturi. |
|
#4
|
|||
|
|||
|
Va multumesc din suflet tuturor si aceleasi lucruri vi le doresc si voua:sanatate,dragoste duhovniceasca,iubire si CREDINTA.Pe acest forum gasesti prieteni adevarati.Daca as putea v-as invita la o felie de tort acasa:)) Dar vi le trimit virtual ce ziceti?
MULTUMESC MULT SI SA NE AJUTE DUMNEZEU! |
|
#5
|
|||
|
|||
|
La Multi ani !, sa-ti daruiasca Dumnezeu sanatate, putere si multa, multa , multa liniste interioara...cu ea vei dobandi cele dinainte; sanatate si putere.
La multi ani ! pentru un Galatean care...care stie ce-nseamna sa traiesti aproape de furnale si cu toate acestea ramane optimist si increzator spre mai bine. La multi ani !,Alin....ma inviti la tort ? ...sunt mai la-ndemana.
__________________
" Nu suntem prizonierii propriului destin, suntem prizonierii propriei minti " |
|
#6
|
|||
|
|||
|
Citat:
Multumesc din suflet ory.Da.....cu toate ca e un oras mai poluat..e frumos ...sa recunoastem...are foarte multe lucruri frumoase...dar totusi acele furnale ,,da miilor de oameni de mancare in fiecare zi''... Aceleasi lucruri ti le doresc si tie si te astept:)) |
|
#7
|
|||
|
|||
|
unii se trezesc mai tarziu...asta e, mananca cat 2, dorm cat 2 si asteapta sa devina 1 si 1. La multi ani!, Dumnezeu sa iti dea sanatate trupeasca, mentala si suflteasca (asta e cel mai important in opinia mea) ... ti-as canta, ca asa fac de obicei dar.... :D
nu ma pot abtine deci..... Multi ani traiasca, multi ani traiasca, La multi aniiiiiiiiii! |
|
#8
|
|||
|
|||
|
Citat:
Multumesc mult emanouela.Aceleasi lucruri ti le doresc si tie.Si foarte frumos canti :)) Gata am suflat:)) |
|
#9
|
||||
|
||||
|
Draga Alin , din tot sufletul te imbratisez si-ti doresc o zi plina de bucurii .
Tot ce-ti pui in gand sa ti se implineasca ,sa te ocroteasca Domnul toata viata ta , sa ai spor in toate si multa sanatate ! Din toata inima-ti doresc LA MULTI ANI cu zile insorite !
__________________
Slava Lui Dumnezeu pentru toate ! |
|
#10
|
|||
|
|||
|
Citat:
Multumesc mult.De aceleasi lucruri sa ai parte si tu. |
![]() |
| Thread Tools | |
| Moduri de afișare | |
|
Subiecte asemănătoare
|
||||
| Subiect | Subiect început de | Forum | Răspunsuri | Ultimele Postari |
| Membri ai familiilor regale vest-europene "cuce- | PadreCory | Generalitati | 69 | 04.07.2010 19:14:17 |
| Hristos a inviat! si pentru membri altor confesiuni crestine | mihailt | Biserica Ortodoxa in relatia cu alte confesiuni | 6 | 09.04.2010 02:20:01 |
| FORUM | iosif | Generalitati | 16 | 30.06.2009 09:17:16 |
| Aniversari | nede_mar | Generalitati | 1 | 30.08.2008 17:59:34 |
| Aniversari si comemorari | ancah | Stiri, actualitati, anunturi | 9 | 31.08.2007 09:01:08 |
|
|