![]() |
![]() |
|
|
Înregistrare | Autentificare | Întrebări frecvente | Mesaje Private | Căutare | Mesajele zilei | Marchează forumurile citite |
|
Thread Tools | Moduri de afișare |
#32
|
|||
|
|||
![]() Citat:
A explicat Aurelian Popa, locul 12 pe lista AUR (eligibil dacă ne-am mobiliza) că și legea aia a adopțiilor și a separărilor copiilor de părinți era de fapt un jalon PNRR - în titlu pe axa se scria că se previne de fapt separarea - iar la explicații detaliate - expunerea de motive era de fapt invers se prevedea cum o să se ia de sub tutela părinților, uite un extras: https://www.youtube.com/watch?v=NUepAEygWQo Deci Firea are mai multe azilele groazei, legea adopției plx, nu prea are cum să fie nici președinte, nici Primar General, Piedone dacă ajungea sigur se apuca de treabă cum a făcut și la Sector 4 și 5. Citat:
Dar se va prăbuși la votul pe consiliu local că usr nu va mai lua 13 consilieri locali din 27, va avea poate 5-6 restul va lua PNL-PSD și AUR, se va zvârcoli încă un mandat. Vedeți de ce e important și votul la consilii locale și județene că nu mai poate face primarul și președintele de CJ ce vrea mafia lui personală față de care are datorii, se dezbat proiecte vitale și la CJ și CL.
__________________
„Că s-a întărit mila Lui peste noi și adevărul Domnului rămâne în veac.” Ps.116, v.2. Last edited by Iorest; 28.05.2024 at 11:42:48. |
|