Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 14.07.2011, 17:03:03
Melissa
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de LapetiteMoc Vezi mesajul
Melissa, poate nu observi, dar fata de Yasmina ai in aceasta postare atitudinea unui tutore, de parca ai fi responsabila de educatia si evolutia ei si o tragi de urechi.
Si tu Brutus??:-))


Ai inteles TOTAL gresit!Nu ar trebui sa te bagi daca nu intelegi! Nu am facut referire NICI LA EDUCATIA EI si NICI LA EVOLUTIA EI! Si nici pomeneala sa o trag de urechi!

Yasmina stie la ce ma refeream. SPER!
Reply With Quote
  #2  
Vechi 14.07.2011, 17:06:50
LapetiteMoc LapetiteMoc is offline
Banned
 
Data înregistrării: 04.05.2009
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.900
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Melissa Vezi mesajul
Si tu Brutus??:-))


Ai inteles TOTAL gresit!Nu ar trebui sa te bagi daca nu intelegi! Nu am facut referire NICI LA EDUCATIA EI si NICI LA EVOLUTIA EI! Si nici pomeneala sa o trag de urechi!

Yasmina stie la ce ma refeream. SPER!
Am inteles foarte bine postarea ta.

"intrebarile pe care mi le pui denota altceva decat mi-as fi dorit de la tine" - fraza aceasta postata public are un aer de superioritate a educatorului in fata bietului invatacel care se vede tras de urechi.
Reply With Quote
  #3  
Vechi 14.07.2011, 17:09:39
Melissa
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de LapetiteMoc Vezi mesajul
Am inteles foarte bine postarea ta.

"intrebarile pe care mi le pui denota altceva decat mi-as fi dorit de la tine" - fraza aceasta postata public are un aer de superioritate a educatorului in fata bietului invatacel care se vede tras de urechi.
N-ai inteles NIMIC. Ai defect profesional si te inteleg!:-))

O sa-ti explice Yasmina pe privat daca nu ma crezi.
Reply With Quote
  #4  
Vechi 14.07.2011, 17:12:07
LapetiteMoc LapetiteMoc is offline
Banned
 
Data înregistrării: 04.05.2009
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.900
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Melissa Vezi mesajul
N-ai inteles NIMIC. Ai defect profesional si te inteleg!:-))

O sa-ti explice Yasmina pe privat daca nu ma crezi.
Daca e o replica din privatul vostru, nu trebuia postata public, ci continuata discutia tot acolo. Din ce ai postat public asta se intelege. ("denota altceva decat m-as fi asteptat de la tine" = atitudine de educator inselat in asteptari de catre cel pe care il educa)
Reply With Quote
  #5  
Vechi 14.07.2011, 17:20:17
Melissa
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de LapetiteMoc Vezi mesajul
Daca e o replica din privatul vostru, nu trebuia postata public, ci continuata discutia tot acolo. Din ce ai postat public asta se intelege. ("denota altceva decat m-as fi asteptat de la tine" = atitudine de educator inselat in asteptari de catre cel pe care il educa)
Nu este o replica din privat. Lumea se imparte si altfel, nu doar in doua: unii la catedra si restul in banci.:-)
Reply With Quote
  #6  
Vechi 14.07.2011, 17:29:35
LapetiteMoc LapetiteMoc is offline
Banned
 
Data înregistrării: 04.05.2009
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.900
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Melissa Vezi mesajul
Nu este o replica din privat. Lumea se imparte si altfel, nu doar in doua: unii la catedra si restul in banci.:-)
Atunci ce sens are afirmatia ta ?

Citat:
În prealabil postat de Melissa Vezi mesajul
Wwooww cata agresivitate! Esti bucuresteanca?:-))

De ce te incorzi asa la noi?

Ma surprinzi Yasmina ca dupa atata timp, mi-ai pus niste intrebari care denota altceva decat mi-as fi dorit de la tine! De aceea nici nu-ti raspund la ele. Crezi ce vrei.
Postarea ta publica ne face sa intelegem ca o tragi de urechi pe Yasmina, din moment ce ti-ai fi dorit altceva de la ea.
Reply With Quote
  #7  
Vechi 14.07.2011, 17:44:41
Melissa
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de LapetiteMoc Vezi mesajul
Atunci ce sens are afirmatia ta ?

Postarea ta publica ne face sa intelegem ca o tragi de urechi pe Yasmina, din moment ce ti-ai fi dorit altceva de la ea.
Vorbeste in numele tau, nu a intreg forumului. Sensul afirmatiei mele o priveste pe Yasmina. Nu am sa-ti satisfac curiozitatea pentru ca esti excesiv de insistenta.:-)
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Exceptional -Exemplu de demnitate nationala,Biserica Ortodoxa Greaca alaturi de popor tot-Laurentiu Stiri, actualitati, anunturi 4 19.11.2011 02:18:41
Cum face noua Irodiada dna Elena Udrea inselata de draci sminteala in popor mihailt Generalitati 12 29.04.2010 19:37:25
POPOR ALES, IUDEOMASONERIE SI IUDEOCOMUNISM adelin_antonescu Iudaismul 3 14.06.2007 19:17:40