Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #21  
Vechi 13.05.2009, 22:26:04
ionut_paduraru ionut_paduraru is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 13.05.2009
Mesaje: 3
Implicit

Citat:
În prealabil postat de scrabble Vezi mesajul
O secunda, am nitica treaba acum.
Te plictisești sau ai încercat să faci o glumă?
Reply With Quote
  #22  
Vechi 13.05.2009, 23:46:04
scrabble
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de ionut_paduraru Vezi mesajul
Te plictisești sau ai încercat să faci o glumă?
Am facut o gluma, te rog sa ma ierti daca te-am ofensat. Pe forumul asta nu exista moderatori, in afara de administratorul intregului site, care nu are timpul necesar sa faca totul. Daca ai fi fost mai vechi pe aici ai fi inteles singur la un moment dat ca ce ai cerut tu nu are sanse mari sa se intample. Tocmai de-aia am zis sa descretesc putin fruntile pe aici. Nu am nimic personal cu tine.
Reply With Quote
  #23  
Vechi 14.05.2009, 10:16:32
ionut_paduraru ionut_paduraru is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 13.05.2009
Mesaje: 3
Implicit

Citat:
În prealabil postat de scrabble Vezi mesajul
Am facut o gluma, te rog sa ma ierti daca te-am ofensat.
Se acceptă.

Citat:
În prealabil postat de scrabble Vezi mesajul
Pe forumul asta nu exista moderatori, in afara de administratorul intregului site, care nu are timpul necesar sa faca totul.
Nu-mi imaginam că cineva urmărește toate mesajele de pe forum și că va corecta imediat. Am vrut doar să atrag atenția.

Citat:
În prealabil postat de scrabble Vezi mesajul
Daca ai fi fost mai vechi pe aici ai fi inteles singur la un moment dat ca ce ai cerut tu nu are sanse mari sa se intample. Tocmai de-aia am zis sa descretesc putin fruntile pe aici. Nu am nimic personal cu tine.
Bine, înțeleg.
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Stiinta nu inseamna tehnologie asa cum religia nu inseamna credinta I.Calin Generalitati 2 17.01.2011 20:21:42
Ce inseamna "Cu noi este Dumnezeu"? mihailt Despre Biserica Ortodoxa in general 5 17.03.2010 23:29:23
Ce inseamna Dumnezeu judeca la Sfintii Parinti? mihailt Generalitati 2 12.12.2009 23:33:27
Perspectiva crestin asupra sportului.. florinbrasov0 Generalitati 16 26.03.2009 12:45:09
Impactul religiei asupra copiilor suntunOM Biserica Ortodoxa Romana 32 02.09.2007 18:32:05