Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Biserica ortodoxa > Biserica Ortodoxa Romana
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #461  
Vechi 24.04.2017, 23:52:16
suslik suslik is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 25.10.2016
Religia: Alta confesiune
Mesaje: 1.045
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Lancelot Vezi mesajul
vrei sa spui ca nu e vreo prejudecata legata de asta? sa nu stai cu mainile la spate in timpul slujbei? nu m-am gandit, dar cred ca baba vine si acum la biserica asa ca daca merg fara nevasta-mea ma mai gandesc. :)

ps.bai simpllu, te credeam altfel, glume d'astea sa faci in cercul tau de nevaccinatori, tu, flying si inca vreo cativa de pe aici.
Ce ai cu Ovidiu ca e anti-vaccin? am sa te dezamagesc :) si eu sint impotriva vaccinarii fortate! Sint eu un caldicel, dar nu consider omul o vita insemnabila cu fierul rosu, vaccinul, you name it.
Merg pe linia dlui Capsali, si a d-nei Steer (si frumoasa, si desteapta!). Sint anti-vaccina cu anasina si pro-homeopat.
(Ma impusca Alin daca intra iar pe forum). :))
__________________
Don't think of yourself as an ugly person. Think of yourself as a beautiful monkey.
Reply With Quote
  #462  
Vechi 24.04.2017, 23:56:29
Lancelot Lancelot is offline
Banned
 
Data înregistrării: 04.01.2017
Mesaje: 545
Implicit

Citat:
În prealabil postat de suslik Vezi mesajul
Ce ai cu Ovidiu ca e anti-vaccin? am sa te dezamagesc :) si eu sint impotriva vaccinarii fortate! Sint eu un caldicel, dar nu consider omul o vita insemnabila cu fierul rosu, vaccinul, you name it.
Merg pe linia dlui Capsali, si a d-nei Steer (si frumoasa, si desteapta!). Sint anti-vaccina cu anasina si pro-homeopat.
(Ma impusca Alin daca intra iar pe forum). :))
antivaccinatori sunteti voi de pe aici, cateva zeci de mii de tigani care n-au acces la sistemul medical si niste fitosi din lumea mondena. si uite cum avem epidemie de pojar si iar suntem ultimele gaini.
in ceea ce va priveste pe voi sa fiti "sanitari", dar cu copii vostri e altceva, sper sa dea astia legea si sa stati de la 3 ani in sus la parmaie...:)
Reply With Quote
  #463  
Vechi 24.04.2017, 23:57:47
simpllu simpllu is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 25.10.2016
Mesaje: 1.796
Implicit

Bre moșule, ai avut tot respectul din partea mea, dar când devii nesimțit și pui etichete cu nemiluita, nu te aștepta să-ți fac plecăciuni. Și îți repet, era o glumă.
Reply With Quote
  #464  
Vechi 24.04.2017, 23:57:49
iuliu46 iuliu46 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 24.12.2011
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.321
Implicit

Interesant cum vine epidemia asta de pojar taman cand vor astia sa impuna vaccinarea fortata. :)
Reply With Quote
  #465  
Vechi 24.04.2017, 23:58:39
iuliu46 iuliu46 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 24.12.2011
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.321
Implicit

Citat:
În prealabil postat de simpllu Vezi mesajul
Bre moșule, ai avut tot respectul din partea mea, dar când devii nesimțit și pui etichete cu nemiluita, nu te aștepta să-ți fac plecăciuni. Și îți repet, era o glumă.
Vrei sa spui ca nu-i de la costita ? Da de la ce ? De la slanina ? :)
Reply With Quote
  #466  
Vechi 25.04.2017, 00:00:21
Lancelot Lancelot is offline
Banned
 
Data înregistrării: 04.01.2017
Mesaje: 545
Implicit

Citat:
În prealabil postat de simpllu Vezi mesajul
Bre moșule, ai avut tot respectul din partea mea, dar când devii nesimțit și pui etichete cu nemiluita, nu te aștepta să-ți fac plecăciuni. Și îți repet, era o glumă.
iar eu iti repet ca aia nu e gluma, e nesimtire, asta e cu adevarat nesimtire. si nu ti-am pus nicio eticheta, dar daca vrei te fac acum criminal, poate-ti vine mintea la cap.
Reply With Quote
  #467  
Vechi 25.04.2017, 00:01:59
Lancelot Lancelot is offline
Banned
 
Data înregistrării: 04.01.2017
Mesaje: 545
Implicit

Citat:
În prealabil postat de iuliu46 Vezi mesajul
Interesant cum vine epidemia asta de pojar taman cand vor astia sa impuna vaccinarea fortata. :)

wow, si tu esti printre nevaccinatori? spune drept! :)
Reply With Quote
  #468  
Vechi 25.04.2017, 00:03:46
suslik suslik is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 25.10.2016
Religia: Alta confesiune
Mesaje: 1.045
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Lancelot Vezi mesajul
antivaccinatori sunteti voi de pe aici, cateva zeci de mii de tigani care n-au acces la sistemul medical si niste fitosi din lumea mondena. si uite cum avem epidemie de pojar si iar suntem ultimele gaini.
in ceea ce va priveste pe voi sa fiti "sanitari", dar cu copii vostri e altceva, sper sa dea astia legea si sa stati de la 3 ani in sus la parmaie...:)
Lancelot, pe mine ma amuzi. Nu am offspring. Am niste insecte, paianjeni, colembole si niste pasari.
Nu mai ura niciodata cuiva de inchisoare, nici macar in gluma.
Eu am un simt al umorului vrednic de un Sith Warrior Light Side Option (oh, abia astept sa imi iau un calc de 8 Gb RAM si cu placa video adevarata, fie el si refurbisat, ca sa joc SWTOR ca lumea), dar Ovidiu (pe care din cauza unui avatar mai vechi mi-l imaginez sobru si cu mustata si barba, ca si parintele la care, asta e, are el evlavie) s-ar putea sa nu guste "urarea" ta.
Fii foarte atent la ce iti doresti in viata si urezi altora. Viata nu e ca si atunci cind eu urmaresc War for Iokath sau Iuliu joaca Mass Effect 3. :)
Viata e singurul joc serios din Univers.
__________________
Don't think of yourself as an ugly person. Think of yourself as a beautiful monkey.
Reply With Quote
  #469  
Vechi 25.04.2017, 00:05:52
iuliu46 iuliu46 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 24.12.2011
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.321
Implicit

Sunt total impotriva vaccinarii fortate. Nu indemn pe nimeni sa nu se vaccineze dar nu cred ca e normal ca oamenii sa fie fortati sa se vaccineze.
In plus nu cred propaganda. Presa noastra este plina de reclame la medicamente asa ca ar sustine orice. Big Pharma este una din putinele afaceri care merge de minune in Romania, sa ne uitam doar la numarul de farmacii din fiecare oras.
Reply With Quote
  #470  
Vechi 25.04.2017, 00:06:58
suslik suslik is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 25.10.2016
Religia: Alta confesiune
Mesaje: 1.045
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Lancelot Vezi mesajul
iar eu iti repet ca aia nu e gluma, e nesimtire, asta e cu adevarat nesimtire. si nu ti-am pus nicio eticheta, dar daca vrei te fac acum criminal, poate-ti vine mintea la cap.
Aici esti cam nesimtit, fara suparare.
__________________
Don't think of yourself as an ugly person. Think of yourself as a beautiful monkey.
Reply With Quote
Răspunde