Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #61  
Vechi 03.03.2009, 14:33:25
MarinaAlca's Avatar
MarinaAlca MarinaAlca is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 18.07.2008
Locație: The Land from Down Under
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.048
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Noesisaa Vezi mesajul
Pai cine a spus ca esti mai presus. Dimpotriva, nu esti.

Topicul asta murise mai mult de un an in urma. Nu stiu cine l-a redeschis, dar cred ca ar fi fost bine sa fi fost lasat mort cum era.


Cat despre postat poze cu proprietatile de fitze pe care le au unii -- be my guest. Eu nu am ce sa postez, nu conduc masina, nu am casa personala, nimic. Am o mica biblioteca cu carti dragi mie...cred ca asta as putea sa postez.
bune si alea!!!.. tot ce se poate ptr a ne creste inca un pic Orgoliul care si asa deverseaza
Reply With Quote
  #62  
Vechi 03.03.2009, 14:43:50
Noesisaa's Avatar
Noesisaa Noesisaa is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.10.2008
Locație: Christendom
Religia: Catolic
Mesaje: 1.826
Implicit

Citat:
În prealabil postat de MarinaAlca Vezi mesajul
bune si alea!!!.. tot ce se poate ptr a ne creste inca un pic Orgoliul care si asa deverseaza
Bravo, Marina. Ai inceput sa vezi paiul din ochiul fratelui tau! Felicitari.
Reply With Quote
  #63  
Vechi 03.03.2009, 14:49:19
MarinaAlca's Avatar
MarinaAlca MarinaAlca is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 18.07.2008
Locație: The Land from Down Under
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.048
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Noesisaa Vezi mesajul
Bravo, Marina. Ai inceput sa vezi paiul din ochiul fratelui tau! Felicitari.
Multumesc ptr felicitari!!Vad si paiul vad si barna!!!Tocmai era sa ma impiedic de ea!!!
Lasand gluma la o parte, am inteles ideea.. topicul a fost deschis cu mult timp in urma.. din aprtea ta a fost o idee nevinovata... ulterior ai observat ce impact a avut asupra forumistilor.. altii mai"zelosi" s-au gasit sa dezgroape subiectul si tot asa... iarta-ma ptr comentariile rautacioase care recunosc ca mi-au facut placere
Reply With Quote
  #64  
Vechi 03.03.2009, 14:51:51
MarinaAlca's Avatar
MarinaAlca MarinaAlca is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 18.07.2008
Locație: The Land from Down Under
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.048
Implicit

Citat:
În prealabil postat de MarinaAlca Vezi mesajul
Multumesc ptr felicitari!!Vad si paiul vad si barna!!!Tocmai era sa ma impiedic de ea!!!
Lasand gluma la o parte, am inteles ideea.. topicul a fost deschis cu mult timp in urma.. din aprtea ta a fost o idee nevinovata... ulterior ai observat ce impact a avut asupra forumistilor.. altii mai"zelosi" s-au gasit sa dezgroape subiectul si tot asa... iarta-ma ptr comentariile rautacioase care recunosc ca mi-au facut placere
Si cand te gandesti ca postul abia a inceput... si eu ce slaba sunt!!mai bine trag oblonul si ma duc la culcare decat sa mai scriu sub impulsul momentului
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Internetul / jocurile pe calculator mekahekaleka Generalitati 2 13.01.2013 13:47:02
Jocuri pe calculator? Glamorous_witch Generalitati 52 28.01.2012 09:34:39
Jocurile de calculator shi problemele mele... Silencer Generalitati 88 04.09.2010 23:04:10
legat de emoticonurile pe care le folositi annajanette Generalitati 5 12.07.2010 03:00:01
Dependenta de calculator irinarb Generalitati 40 08.06.2009 14:46:37