Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Cultura, Arta, Stiinta > Muzica Bisericeasca
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #21  
Vechi 14.03.2013, 22:34:41
mihai07
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Armyw0w Vezi mesajul
Ala fiind ? Pana si un preot ma face nebun 8-| Ce urat a decazut lumea in fata adevarului.
Unde te-am facut eu nebun?
Reply With Quote
  #22  
Vechi 14.03.2013, 22:37:02
Armyw0w Armyw0w is offline
Banned
 
Data înregistrării: 13.03.2013
Mesaje: 25
Implicit

Citat:
În prealabil postat de DragosP Vezi mesajul
La un psiholog ai încercat?
Incearca tu la un ginecolog.
Domnule Preot.. dupa cum m-ati luat, necrezand ceea ce afirm fara sa fii va documentat despre asta.. e clar ca ma credeti putin nebun.
Reply With Quote
  #23  
Vechi 14.03.2013, 22:38:59
mihai07
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Armyw0w Vezi mesajul
Incearca tu la un ginecolog.
Domnule Preot.. dupa cum m-ati luat, necrezand ceea ce afirm fara sa fii va documentat despre asta.. e clar ca ma credeti putin nebun.
Doar naiv.
Nu te mai pripi.
Reply With Quote
  #24  
Vechi 14.03.2013, 22:41:11
Armyw0w Armyw0w is offline
Banned
 
Data înregistrării: 13.03.2013
Mesaje: 25
Implicit

Citat:
În prealabil postat de mihai07 Vezi mesajul
Doar naiv.
Nu te mai pripi.
Te-ai uitat la acele documentare? Doar esti preot ar trebuii sa fii interesant inainte sa ma faci naiv/nebun.
Reply With Quote
  #25  
Vechi 14.03.2013, 22:47:20
mihai07
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Armyw0w Vezi mesajul
Te-ai uitat la acele documentare? Doar esti preot ar trebuii sa fii interesant inainte sa ma faci naiv/nebun.
Am altceva mai bun de facut.
Hai sa incheiem acest dialog. Nu mai are rost sa consumam trafic trimitand mesaje pe topicul asta si piedem si timpul aiurea cand am putea face ceva util.
Reply With Quote
  #26  
Vechi 14.03.2013, 22:50:18
Armyw0w Armyw0w is offline
Banned
 
Data înregistrării: 13.03.2013
Mesaje: 25
Implicit

Se vede ca esti preot la 26 de ani..
Reply With Quote
  #27  
Vechi 14.03.2013, 22:56:03
mihai07
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Armyw0w Vezi mesajul
Se vede ca esti preot la 26 de ani..
Unde dai si unde crapa.
Reply With Quote
  #28  
Vechi 15.03.2013, 00:28:35
Lucian008's Avatar
Lucian008 Lucian008 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 15.12.2011
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.204
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Armyw0w Vezi mesajul
Domnule Preot... inainte sa spuneti ca sunt din nu stiu ce secta... sau cine a zis ca sunt din o secta, va rog sa studieze documentarele urmatoare si dupa sa faca afirmatii pripite:

Ingerul Digital
Demascarea Industriei Muzicale
Conspiritus Remake - Conspiratia Illuminati
OZN-urile - Dovada unei inselari demonice
Agenda Noii Ordini Mondiale intr-un Joc de Carti
Astana - Capitala Illuminati
Mesaje subliminale in desenele animate

EDIT: Domnule Preot.. nu pot sa spun cand.. dar D-zeu ne-a dat indicii cand vor fii aceste timpuri.. (ex.. semnul 666 pe frunte sau pe mana dreapta), deja in America se pun aceste micro-chipuri.. si in ceva timp va fii obligatoriu peste tot pentru ca se va forma o Noua Ordine Mondiala..
Illuminati sunt adevaratii conducatori ai lumii, presedinti s.a.m.d sunt doar niste maionete care ii controleaza, ameriicani au tehnologii uimitoare, ei pot creea cutremure cu ajutorul HAARP ( trimiterea a 1.000.000 WATI in pamant ), nici nu se poate zice de altceva.. ei pot sa vindece si sida.. bolile se pot vindeca si sa iti mentii corpul sanatos cu electrizarea sangelui ( electrizare foarte foarte mica.. e ca o curatare a sangelui.. )

Ei deja au in plan "Venirea" lui Hristos (Antichrist-ul) vor simula pe cer o cruce cu ajutorul tehnologiei, cu cele 4 sateliti ce inconjoara pamantul... si vor face traduceri in toate limbile ca tot glob-ul sa il auda pe Antichrist.. totul e planificat...
Atacul din 9 Septembrie a fost defat un mare ritual satanic.. deschiderea unei porti stelare (ei acumuleaza foarte multa energie negativa... si isi avanseaza cunostintele [ nu pot explica in termeni tehnici ], si se mai joaca si cu numerologia, DUMNEZEU a blestemat numerologia, iar satanistii se joaca de a "dumnezeul" si il provoaca pe El...
Si in fum se poate vedea chipuri de om.. iar avioanele au venit la timpul potrivit pentru numerologie (controlare perfecta + sincronizare)
Guvernul American putea trimite o racheta.. dar cum am spus.. exista in spate niste oameni care controleaza tot..
Muuuuuulta paranoia. Dar... si daca nu ar fi vorba despre paranoia, solutia este trairea conform invataturile lui Hristos. Aici nu functioneaza principiul dusmanul dusmanului meu este prietenul meu.
Nici una din postarile tale nu "instiga" la dragoste, la traire crestina, la iertare, pace, armonie. Nu. Toate instiga la revolta. Nu asa se vor mantui ceilati, identificand "conspiratiile dusmanului".
Diavolul se poate face si inger de lumina si poate parea ca te indruma spere Dumnezeu, cand de fapt te duce spre pierzare. Crezi ca daca ai dreptate in ceea ce crezi si raspunzi cu ura si violenta (daca imi spui ca rapul nu este o muzica violenta....) esti pe calea cea buna?
__________________
Preasfântă Născătoare de Dumnezeu, mântuiește-ne pe noi.
Reply With Quote
  #29  
Vechi 15.03.2013, 01:16:43
horatiu.miron's Avatar
horatiu.miron horatiu.miron is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 15.04.2010
Religia: Alta confesiune
Mesaje: 816
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Armyw0w Vezi mesajul
Doi ani am studiat masoneria, illumati, satanism, apocalipsa, controlarea mintii, mesaje subliminale, puternive guvernului.
Ai fost in "cantonament"? :))

Asazic si vrajitoarele la anunturile de la mica publicitate, c-au venit cu vraji din Spania :)
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum sonatur.

User vechi: hmiron.
User si mai vechi: scrabble.
Reply With Quote
  #30  
Vechi 15.03.2013, 01:30:32
Lucian008's Avatar
Lucian008 Lucian008 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 15.12.2011
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.204
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Armyw0w Vezi mesajul
Doi ani am studiat masoneria, illumati, satanism, apocalipsa, controlarea mintii, mesaje subliminale, puternive guvernului.
Si altii au studiat ani de zile (muuult mai multi) interactiunile societatii umane din cele mai vechi timpuri pana astazi cu extraterestrii. Ce iti da tie dreptate si lor nu? Si ei or sa iti aduca o sumedenie de dovezi.
Doar ca si dovezile lor si ale tale sunt de aceeasi factura.
__________________
Preasfântă Născătoare de Dumnezeu, mântuiește-ne pe noi.
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare