Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #31  
Vechi 01.02.2013, 22:53:05
Pelerin spre Rasarit
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de tigerAvalo9 Vezi mesajul
Dar de Otelul Galati,campioana inimii mele ce ziceti?E o formatie muncitoare ,modesta si frumoasa.
Nu as fi crezut niciodata ca vor lua titlul dar munca lor a fost rasplatita desi nu au avut mari valori au fost o echipa unita si muncitoare la fel cum,pe vremuri,munca intr-o otelarie era o munca grea si care nu se putea realiza decat in echipa :) Cred ca au urmat o reteta sportiva care este singura abordabila pt echipele provinciale de la noi,investitii in tineri,fara vedete,fara salarii mari,dar o echipa unita si omogena,pe sistem german cumva,unde conteaza mai putin pretentia individului cat efortul colectivului.Si eu sunt adeptul acestui gen de mentalitate,nu-mi plac vedetele si nici progresul in salturi,sunt adeptul lucrului calculat,pe termen lung si metodic indeplinit,mai multa munca decat inspiratie de moment.Oricum v-a venit anternor bun asa ca aveti toate motivele sa va bucurati la un meci bun,cand echipa joaca acasa dar sa nu uitati,de prea multa bucurie,sa ajungeti si la Liturghie :) Numai bine si mult succes dvs si echipei dvs favorite.
Reply With Quote
  #32  
Vechi 02.02.2013, 10:08:12
Lucian008's Avatar
Lucian008 Lucian008 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 15.12.2011
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.204
Implicit

Citat:
În prealabil postat de DragosP Vezi mesajul
Mie îmi place Sportul, dar nu-l suport pe Șiman...
E usor de antipatizat Siman Si ai partial dreptate. Dar Siman nici nu are banii lui Becali, Copos sau Negoita. Si Sportul nu are rezultatele cluburilor "traditional", nici nu este reprezentanta vreunui oras din provincie... si totusi asa fara suporteri, fara bani (ca nu se remarca prin vreo darnicie deosebita), tine un club si are, spre deosebire de altii, si grupe de juniori, echipa a 2-a... La nivel de Sportul Studentesc e acceptabil. Mi-as dori sa iasa campioana Sportul, dar... realitatea concreta nu "lucreaza" cu fantasmagorii.
__________________
Preasfântă Născătoare de Dumnezeu, mântuiește-ne pe noi.
Reply With Quote
  #33  
Vechi 02.02.2013, 20:59:31
Florinvs Florinvs is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 06.12.2012
Locație: Husi, judetul Vaslui
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.893
Implicit Fotbalul e pacat sau nu

Daca sunt pe forum fani ai Universitatii Craiova asta a sa le placa cu siguranta:

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=hQCzteRjIX8
Reply With Quote
  #34  
Vechi 02.02.2013, 21:02:41
stefan florin's Avatar
stefan florin stefan florin is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.02.2011
Religia: Ortodox
Mesaje: 4.856
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Florinvs Vezi mesajul
Daca sunt pe forum fani ai Universitatii Craiova asta a sa le placa cu siguranta:

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=hQCzteRjIX8
ce vremuri glorioase...
Reply With Quote
  #35  
Vechi 18.02.2013, 00:51:35
tigerAvalo9 tigerAvalo9 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 28.03.2008
Locație: Galati
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.448
Implicit

Si hop hop mi-am luat si eu abonament la meciurile Otelului.Voi fi prezent la stadion:)):D(insa nu beau,nu fumez,nu mananc seminte si nu injur bineinteles).

Apropo,cine,dintre voi,mai joaca Fifa pe calculator?Cu ce echipa jucati?

SI AM UITAT ESENTIALUL:PREOTUL DUHOVNIC MI-A SPUS CA MA POT UITA,MERGE LA MECIURI,MA POT JUCA LINISTIT TOT CE TINE DE FOTBAL DAR SA NU DEVINA O DEPENDENTA SI O PATIMA!Deci am aflat raspunsul si ma BUCUR!AM O PASIUNE PENTRU FOTBAL!DAR PASIUNEA NU DEPASESTE GRANITA BINEINTELES!
O NOAPTE BUNA!!!!!
Reply With Quote
  #36  
Vechi 18.02.2013, 01:09:35
iuliu46 iuliu46 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 24.12.2011
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.321
Implicit

E pacat cand te uiti si pierde echipa ta. Pacat de timpul pe care l-ai pierdut.
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare