Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #11  
Vechi 12.04.2011, 01:47:23
mihaila_alin
Guest
 
Mesaje: n/a
Talking andezit de kogaion

Citat:
În prealabil postat de Melissa Vezi mesajul
Off-topic:

Mai Aline, nu inteleg de ce atata slugarnicie in exprimare..Ti-e frica de ceva sau cineva??Te-ai exprimat acum parca mergand taras cu spatele, ca nu cumva sa misti vreo ramura de liliac inmugurit care din adierea pe care o produce sa provoace vreo alergie cuiva..Pai eu te stiu de pe forum un Robin Hood autohton..Numai in Pippo ce mai trageai cu arcul..Nici asa nu-i bine..Dar de la asta,pana sa faci taras ca melcul, e cale lunga...

Poti respecta un om si daca esti degajat si plin de umor de exemplu si tot atat de bine nu-l poti respecta, chiar daca faci reverente pana in pamant!
melisa uite uneori trebuie schimbat stilul de la caz la situatie,eu de exemplu cu cei ce scriu prostii oare ii bubuii direct de nu se vad,oare le scriu la biza,dupa cit sunt de botanisti[baga botu]si cind glumesc cu ei dumnealor zic,ca ma cert, mai sa fie.insa cu oameni de valoare, induhovniciti ortodocsi cum e si zaharia am o cu totul alta pozitie il consider frate intru Hristos,si aceasta exprimare nu o aplic fiecui ci doar celor ce sa raporteaza direct la biserica si credinta cu evlavie[aceias frecventa acelas limbaj folosim deci suntem frati de credinta]ce difera este pozitia sociala a fiecaruia.si de ar fi sa-mi fie frica cum spui, apoi numa-i de Domnul mi-e frica sa nu-l supar cu neascultarea mea.

Last edited by mihaila_alin; 12.04.2011 at 01:49:34.
Reply With Quote
 



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Lupta grea tigerAvalo9 Generalitati 71 16.08.2011 21:22:54
Lupta noastra Florin-Ionut Pocainta 21 28.10.2010 21:22:07
Lupta pasiva vs. lupta activa catalin755 Generalitati 22 28.06.2010 16:35:42
lupta cu cancerul mirela.b Umanitare 16 16.01.2009 14:05:49
LUPTA SPIRITUALA roseliana Vrajitoria 2 15.03.2008 12:54:03