Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #51  
Vechi 27.04.2009, 16:36:23
dorinastoica14
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de carmina Vezi mesajul
Primeste,te rog,si din partea mea,desi cu intarziere,gandurile de bine si tot binele.
Voi cauta de acum inainte in librariile din Bucuresti ambele volume,pt.ca mi-au placut.
(le-am "rasfoit" pe amandoua la adresele indicate de tine).

pt.ca stiu cat iubesti florile,mi-am permis sa-ti ofer un pantofior din flori din colectia inegalabilului designer
Michael Tcherevkoff - albumul PANTOFI DIN FLORI !
Minunată fotografia!
Nu știu dacă le vei găsi.Poate la Târgul de carte editurile le vor aduce.Dacă voi veni în Buc.(vin destul de des)ne putem întâlni și le vei avea.
Reply With Quote
  #52  
Vechi 28.04.2009, 09:24:48
carmina carmina is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 30.01.2009
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 693
Implicit

Citat:
În prealabil postat de dorinastoica14 Vezi mesajul
Nu știu dacă le vei găsi.Poate la Târgul de carte editurile le vor aduce.Dacă voi veni în Buc.(vin destul de des)ne putem întâlni și le vei avea.
iti multumesc!
stiu ca DARURI in dar aduc raiul,dar,crede-ma,economist fiind,stiu si ca drumul pana acolo are destule costuri...sa vad totusi ce demersuri ar trebui facute pt.aparitia lor in standurile de profil,macar intr-o librarie.
Reply With Quote
  #53  
Vechi 28.04.2009, 16:32:43
dorinastoica14
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de carmina Vezi mesajul
iti multumesc!
stiu ca DARURI in dar aduc raiul,dar,crede-ma,economist fiind,stiu si ca drumul pana acolo are destule costuri...sa vad totusi ce demersuri ar trebui facute pt.aparitia lor in standurile de profil,macar intr-o librarie.
Eu nu cunosc aceste proceduri.Îți mulțumesc pentru gândul bun! Aș dori mult să fie comerciale căci valoarea unei cărți este dată și de tirajul și vânzarea acesteia dar eu personal mai mult decât să scot un număr de cărți cu eforturi proprii sau cu un milostiv sponsor nu pot face.Încă odată să te răsplătească Dumnezeu pentru gândurile și vorbele tale .
Reply With Quote
  #54  
Vechi 02.11.2010, 16:35:54
dorinastoica14
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de carmina Vezi mesajul
iti multumesc!
stiu ca DARURI in dar aduc raiul,dar,crede-ma,economist fiind,stiu si ca drumul pana acolo are destule costuri...sa vad totusi ce demersuri ar trebui facute pt.aparitia lor in standurile de profil,macar intr-o librarie.
Nu știu dacă mai interesează pe cineva cărțile mele dar în sfârșit am o veste pe care aș dori să v-o dau astăzi.

Prima mea carte de poezie religioasă varianta tipărită și nu cea de pe net se află și în magazinul ocazii.ro găzdit de situl creștin ortodox pe pagina de acasă pusă la vânzare.

Tipărirea acesteia a fost psibilă datorită unei persoane uibitoare de Dumnezeu și de poezie.
Mi s-a pus condiția să vând cantitatea de cărți pe care le am pentru a putea edita următoarea carte.
Dacă cineva este interesat mă poate contacta aici pe topic sau pe privat.
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Pentru Vasilica colega și prietena noastră de pe forum cristiboss56 Umanitare 1 23.06.2009 13:10:02