Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Umanitare
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #11  
Vechi 14.09.2010, 14:48:38
MariaV. MariaV. is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 10.09.2010
Mesaje: 5
Implicit

Citat:
În prealabil postat de IOLANDA Vezi mesajul
sigur e bun contul din BRD?? eu zic ca lipseste o cifra....nu??
Citat:
În prealabil postat de istina Vezi mesajul
Buna ziua lipseste de la acest cont o cifra pentruca mi sa zis ca nu este bun de la banca daca se poate clarifica va rog sa ducem la bun sfarsit si sa nu ramana aceasta biata familie neajutata Doamne ajuta Cristina.
aveti dreptate lipseste, doamna Dorina a uitat sa treaca este SV 21829383800, sunt Oana Zanet

Last edited by MariaV.; 14.09.2010 at 17:24:09.
Reply With Quote
  #12  
Vechi 15.09.2010, 10:36:19
istina istina is offline
Banned
 
Data înregistrării: 06.08.2010
Locație: departe de cei dragi
Religia: Ortodox
Mesaje: 71
Implicit Doamne ajuta

Cu mare drag dar poate reusiti sa va deschideti un cont in euro sunt sigura ca sunt care vor sa va ajute ,atunci cand puteti ,este greu sa va chinuiti sa spalati la mana si mai ales haine mari ,va doresc sanataate si putere sa le rezolvati pe toate treptat cat ,cat despre boala de care suferiti am primit si eu un sfat in acest caz pentru prietena mea care la pus in aplicare si da rezultate enorm de bune ,nu mai maincati produse lactate de loc renuntati cu desavarsire la ele orice contine lapte ,si smantana , oricat de putin ar contine ,luati acest sfat in seama si incercati sa vedeti ca va da rezultate bune ,sanatate si putere mai departe .
Reply With Quote
  #13  
Vechi 15.09.2010, 11:12:59
MariaV. MariaV. is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 10.09.2010
Mesaje: 5
Implicit vicol maria

va multumesc pt sfat dar cand traesti din doar 500roni pe luna 2 persoane plus datorile lunar pe locuinta plus tratamentul vechi caci eu mai amprobleme cu inima tansune pls stomag si anemie iar am ferea scosa iar acum cu cancerul care nu pot sami asigur nici alimentatia nici tratamentul bogat in vitamine si medicamente naturale pt cancer de unde eu raman lunar cu jumate din pensie care ii mai dasi fetei pt scoala si restul sa manam si sa ma tratez dar cu ce ertati dar nam cu ce sa deshid acest cont cine doreste sa ma ajute varog sa ma ajutati asa cu respect maria
Reply With Quote
  #14  
Vechi 15.09.2010, 11:31:29
IOLANDA IOLANDA is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 12.03.2010
Locație: Romania
Religia: Ortodox
Mesaje: 368
Implicit Doamne ajuta

Am sa incerc sa trimit bani(nu asa de multi ,pe cit mi-as dori),in contul deschis de fata la BRD.Daca era in Raiffeisen,poate ajungeau mai repede,de acolo pot eu sa trimit banii.In rest va doresc multa sanatate si sa incercati sa folositi si plantele tamaduitoare pe care le gasiti in plafar.Avem multe plante care ajuta organismul sa lupte cu asa o boala.Doamne Ajuta!
Reply With Quote
  #15  
Vechi 15.09.2010, 12:19:11
MariaV. MariaV. is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 10.09.2010
Mesaje: 5
Implicit din partea maria v

Domne ajuta Dom iolandei si celor lanti care vor sa ma ajute incontinuoare am nevoie de sprijinul dv ca sa pot sa mai fiu alaturi de copii cu respect o sa ne rugam pt toti
Reply With Quote
  #16  
Vechi 15.09.2010, 21:07:23
dorinastoica14
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Abia am ajuns acasă după trei zile minunate petrecute pe la mănăstirile din nordul Moldovei pe unde m-am rugat împreună cu două surori prietene dragi de pe forum,la Sfinți,la Maica Domnului și la Sfinte Moaște pentru familiile noastre și pentru unii dintre voi cei de pe forum al căror nume le-am știut.

Bogdan înainte de a pleca la mănăstire a primit de la o familie un calculator care i-a rămas Oanei, iar acum câteva zile cineva a plătit netul care era de numt timp tăiat pentru neplată și le-am sugerat să-și facă cont pe site pentru a putea să fie mai aproape de cei care vrem să le ajutăm.

Deja s-au adunat ceva bani și nădăjduim ca în curând să putem cumpăra mașina de spălat.
Încâ odată ne rugăm ca Dumnezeu să le răsplătească celor care au ajutat ,celor care au promis că vor ajuta, dar și celor care au citit și au spus un "Doamne ajută" pentru acestă familie.
Reply With Quote
  #17  
Vechi 15.09.2010, 21:09:52
dorinastoica14
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de IOLANDA Vezi mesajul
Am sa incerc sa trimit bani(nu asa de multi ,pe cit mi-as dori),in contul deschis de fata la BRD.Daca era in Raiffeisen,poate ajungeau mai repede,de acolo pot eu sa trimit banii.In rest va doresc multa sanatate si sa incercati sa folositi si plantele tamaduitoare pe care le gasiti in plafar.Avem multe plante care ajuta organismul sa lupte cu asa o boala.Doamne Ajuta!
Dacă îți este mai bine să trimiți la Raiffeisen și încă nu ai trimis mâine merg împreună cu Maria(dacă se va simți cât de cât bine ca să poată merge) și vom deschide cont.
Reply With Quote
  #18  
Vechi 15.09.2010, 21:16:15
dorinastoica14
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de istina Vezi mesajul
Cu mare drag dar poate reusiti sa va deschideti un cont in euro sunt sigura ca sunt care vor sa va ajute ,atunci cand puteti ,este greu sa va chinuiti sa spalati la mana si mai ales haine mari ,va doresc sanataate si putere sa le rezolvati pe toate treptat cat ,cat despre boala de care suferiti am primit si eu un sfat in acest caz pentru prietena mea care la pus in aplicare si da rezultate enorm de bune ,nu mai maincati produse lactate de loc renuntati cu desavarsire la ele orice contine lapte ,si smantana , oricat de putin ar contine ,luati acest sfat in seama si incercati sa vedeti ca va da rezultate bune ,sanatate si putere mai departe .
Deocamdată nu putem deschide cont în eur .
TIMPUL E SCURT!!!
Este nevoie de mașină căci Oana e în clasa a XII,a început școala,iar Maria se simte rău.
Vrem să o cumpărăm cât mai repede.
După aceia vom vedea.
Reply With Quote
  #19  
Vechi 15.09.2010, 21:17:04
Doriana Doriana is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 24.11.2009
Religia: Alta confesiune
Mesaje: 2.619
Implicit

Citat:
În prealabil postat de MariaV. Vezi mesajul
nam cu ce sa deshid acest cont
Eu mi-am deschis cont in euro la Raiffeisen. Mi s-au cerut 2-3 euro pentru deschidere, si aceia imi ramaneau mie, trebuie sa-i depun doar ca sa nu fie contul gol. Nicidecum nu a fost nevoie de 100. Incercati totusi.
__________________
"Iar mie, să nu-mi fie a mă lăuda, decât numai în crucea Domnului nostru Iisus Hristos, prin care lumea este răstignită pentru mine, și eu pentru lume!" Gal 6:14
Reply With Quote
  #20  
Vechi 15.09.2010, 21:25:45
dorinastoica14
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Doriana Vezi mesajul
Eu mi-am deschis cont in euro la Raiffeisen. Mi s-au cerut 2-3 euro pentru deschidere, si aceia imi ramaneau mie, trebuie sa-i depun doar ca sa nu fie contul gol. Nicidecum nu a fost nevoie de 100. Incercati totusi.
La BCR este 1oo eur și se pot scoate după ce folosești contul.La Raiffeisen nu știu.Vom merge mâine să vedem.
Mulțumim pentru interes.
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Catolicii si Sf Maria Hartford Generalitati 22 19.08.2011 08:36:38
Va rog din suflet, pomeniti pe Ana-Maria alynna Umanitare 12 03.07.2009 15:34:01
Maria Ghinea Florin-Ionut Umanitare 3 04.04.2009 23:08:00
Maria RoSSini Generalitati 3 27.11.2007 13:08:09
FECIOARA MARIA dorinel78 Generalitati 0 17.04.2007 18:20:23