Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Intrebari utilizatori
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 17.04.2012, 20:04:32
Lilith Ana Lilith Ana is offline
 
Data înregistrării: 17.04.2012
Mesaje: 1
Implicit Prostul obicei de a da copy-paste fără verificări și corecturi

Am observat ca autorul articolului stie foarte bine sa dea copy-paste unui text, dar nu este capabil sa-l verifice si sa-i faca eventualele corecturi. Acest lucru se observa chiar din prima fraza a articolului, unde, intre parantezele care urmeazaƒ numele imparatului, sunt scrisi nis™te ani la a caƒror semnificat›ie nici nu i-a trecut prin cap autorului sa se gandeascaƒ. Evident ca acestia sunt gres™it›i fie dacaƒ reprezinta anii de viata, fie anii de domnie. Nu am sa spun eu aici care sunt variantele corecte ci as™tept cu nerabdare sa observ introducerea informat›iilor corecte asa cum ar trebui sa se facaƒ in mod normal de prima data. Daca v-am deranjat peste masuraƒ cu rugamintea mea va rog sa-mi iertat›i indrazneala s™i sa-mi ignorat›i comentariul, ca doar la asta ne pricepem cu tot›ii. Numai bine!

Last edited by Lilith Ana; 17.04.2012 at 20:32:39.
Reply With Quote
  #2  
Vechi 12.01.2013, 11:01:48
MariusFG MariusFG is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 12.01.2013
Mesaje: 2
Implicit Urgenta !

As dori sa-mi spuneti din ce lucrare a Pr. Ramureanu este publicat acest articol...editura cartii, anul. Multumesc anticipat!
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
De la cine si cand a primit Botezul Sfantul Imparat Constantin cel Mare? georgeval Diverse Sarbatori 12 21.05.2012 10:43:12
Constantin cel Mare catalinabalhui Generalitati 9 29.05.2011 18:43:19
Biserica Ortodoxa Romana o mare greseala ? IaniCt Generalitati 6 27.10.2009 02:42:24