Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 04.01.2024, 14:44:37
tigeratlantic9's Avatar
tigeratlantic9 tigeratlantic9 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 17.04.2008
Locație: Galati
Religia: Ortodox
Mesaje: 163
Implicit Cum pot sa ajung și eu un Medical Medium romanesc?

Cum pot sa ajung și eu un Medical Medium în România?
Îmi doresc asta foarte mult.Acum incep sa studiez aprofundat cărțile Medical Medium.
Reply With Quote
  #2  
Vechi 04.01.2024, 15:29:29
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.287
Implicit

Citat:
În prealabil postat de tigeratlantic9 Vezi mesajul
Cum pot sa ajung și eu un Medical Medium în România? Îmi doresc asta foarte mult.Acum incep sa studiez aprofundat cărțile Medical Medium.
Ca sa semeni la viata cu AnthonyWilliam ar trebui sa stii cine esti si sa iei de la el ceea ce este bun, e slab si ascetic deci tine posturi dure si manca doar lucruri curate si vegetale, crede in ingeri si se lasa ajutat de ei lucrand insa pentru asta trebuie sa te rogi lui Dumnezeu.

Esti posedat de duhul rau stiintific ocult care te atrage spre slava desarta dandu-ti dorinta de a stii pentru a lepada dorinta de a crede ce vine de la Dumnezeu.

Nu mai cauta sa stii de frica ci cauta mai mult sa crezi linistit, sa crezi ce spune parintele Emilian Prodan, ucenicul parintelui Ioan Iovan (una din Cele 7 Trambite Apocaliptice).
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 07.02.2024 at 17:09:58.
Reply With Quote
  #3  
Vechi 07.02.2024, 17:09:09
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.287
Implicit

Ia si asculta emisiunile cu parintele Emilian Prodan de pe EtnoTV si linisteste-ti sufletul, de exemplu lasa-te mangaiat de cuvinte intelepte incercand sa iesi din Ebola-temporala, trecut-prezent-viitor furat de demonii infricosarilor si linguserilor, si cauta sa vrei sa te intalnesti din cand in cand cu Domnul Iisus, singurul nostru prieten adevarat.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 07.02.2024 at 18:35:45.
Reply With Quote
Răspunde