Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Biserica ortodoxa > Despre Biserica Ortodoxa in general
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #11  
Vechi 08.05.2009, 21:58:26
razvan_m
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit Urare intarziata de ziua numelui colegei noastre de forum, Monica Miholca

La multi ani, Monica!

Fie ca Domnul si sfanta ta ocrotitoare, Sfanta Monica, sa iti lumineze toate caile.

P.S. Si succes la examenele din sesiunea de vara si cele de la licenta, ca din punctul acesta de vedere cred ca ne aflam in aceeasi situatie!


Doamne ajuta!
Reply With Quote
  #12  
Vechi 08.05.2009, 23:34:20
monica.miholca
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Multumesc Costel, Axios (si pentru cadoul minunat!!), Anne, Razvan!
Razvan , intr-adevar, si eu sunt in ultimul an si ma asteapta licenta (si rezidentiatul!!) si e o perioada foarte grea.
eu nu mai am sesiuni din anul 4, acum avem "invatamant modular"adica dam 2-3 examene la sfarsitul fiecarui modul, care dureaza 3 spt-2 luni. in fiecare modul face una sau doua materii numai. nu e foarte bine pentru ca examenul vine chiar in ultima zi de modul, uneori fara sa avem nici o zi libera de invatat, sau chiar avem ultimul curs in ziua dinainte de examen. asa ca, eu dau examene intruna. mai am numai 3 de dat insa. si gata. si licenta in septembrie. si rezi in noiembrie si apoi, GATA.
Razvan si tuturor studentilor, sa ne ajute Dumnezeu sa trecem cu bine peste aceste incercari! Doamne ajuta!
Reply With Quote
  #13  
Vechi 09.05.2009, 20:59:02
monica.miholca
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de anne Vezi mesajul
[SIZE=3]La multi ani, Monica draga!!! Cadoul meu STIU sigur ca o sa-ti mearga la suflet... Bucurii duhovnicesti![/SIZE]
http://www.youtube.com/watch?v=0BPcW...eature=related
Draga Anne , acum am vazut ca mi-ai facut si tu un cadou! te rog sa ma ierti!! nu stiu cum de mi-a scapat! intr-adevar e cantarea mea preferata!te imbratisez cu drag
Reply With Quote
  #14  
Vechi 09.05.2009, 22:14:12
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit

Te rog , să-mi ierți întârzierea în urare ! La mulți ani suflet bun, ce tu însăți vei fi tămăduitoare de trupuri prin frumoasa și nobila ta viitoare meserie de Medic. Bunul Dumnezeu să te ocrotească , să te lumineze și să-ți dea înțelepciune și multă răbdare în toate cele cu folos ție. Sfânta Monica să-ți fie mijlocitoare cu mult folos !
__________________
Biserica este dragoste, așteptare și bucurie.
(Părintele Alexander Schmemann)
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
De ce Sfanta Treime si nu Sfanta Patrime sau mai mult ? nesperatu Dogmatica 46 23.01.2013 16:02:52
Sfanta Cuvioasa Parascheva si Sfanta Mucenita Paraschevi VLAHOPOL Intrebari utilizatori 5 17.02.2011 19:02:09
Sfanta Ecaterina costel Diverse Sarbatori 0 24.11.2010 11:21:05
Sfanta parascheva catalinabalhui Generalitati 11 28.10.2009 12:27:43
Icoana Sfanta Monica pvasile22 Generalitati 2 01.01.2008 23:41:52