Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Minuni ale Ortodoxiei > Intamplari adevarate
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #11  
Vechi 23.01.2010, 09:29:35
kristta13 kristta13 is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 30.12.2009
Mesaje: 19
Implicit

Citat:
În prealabil postat de irina1f Vezi mesajul
Aproape mi-au dat lacrimile. Si eu trec prin ce trece Sniper. Si stiam lucrurile pe care le spuneti dumneavoastra, ma ung la suflet. dar de fiecare data cand vreau sa fac ceva cu sufletul meu, sa ma spovedesc , sa ma duc la Biserica, apare cate ceva si nu mai fac asta. Sunt din ce in ce mai obosita. Sincer, m-am lenevit de tot si am obosit sa lupt cu pacatele si cu probleme care sunt din ce in ce mai multe. Si mai grele. Si simt ca l-am pierdut de tot pe Dumnezeu. Am obosit sa ma mai straduiesc cu viata mea, am ramas "repetenta" la facultate si trebuie sa repet anul pentru ca nu m-am luptat sa il trec, am un job vai de el cu un salariu mic ca am datorii de zeci de milioane, nu mai sunt interesata sa invat lucruri noi si sa avansez cumva din punct de vedere intelectual, nu mai sunt milostiva cu oamenii din jurul meu, nu mai pastrez legatura cu prietenii si rudele m-am departat de toti si desi ma simt singura, stiu ca totul e doar din cauza mea. Desi mai am parintii care ma sustin, nu le pot spune problemele mele pentru ca nu vreau sa sufere din cauza mea sau sa aiba griji grele pe suflet. Nu mai am nimic. Si nu mai fac nimic. Am devenit rece, rea si nepasatoare. Azi am vazut un om intins pe jos pe strada. daca l-as fi vazut cum 4 ani m-as fi dus la el, macar sa il imbrancesc sa ii zic "nene esti mort, mai traiesti, ce faci?" macar sa stiu de el.azi am trecut pe langa el ca nesimtita, m-am uitat la el si am trecut pe alaturi ca si cum nu ar fi fost nimic acolo. daca omul ala avea nevoie de mine ? parea neingrijit si mort de beat. dar daca omul ala era inghetat si mort de beat la propriu, ori coma alcoolica ori in hipotermie ( dau un exemplu ). Vai mie !
Irina imi doresc sa vb.....adresa mea de mess este kristta13.
Te rog mult sa iei leg cu mine.Las si un nr de tel pe care ma poti apela0756375399.
Multa sanatate!
Reply With Quote
  #12  
Vechi 24.08.2016, 15:53:12
veilur veilur is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.01.2007
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.420
Implicit

De regula numarul de telefon personal nu se face public, exista mesagerie privata pentru asta. Trolii deabia asteapta sa spameze la greu cu aceste ocazii.
Stiu ca am inviat un topic, dar mi se pare util sa las acest mesaj aici.
Reply With Quote
  #13  
Vechi 24.08.2016, 15:56:50
Copacel Copacel is offline
Banned
 
Data înregistrării: 02.08.2015
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.140
Implicit

Citat:
În prealabil postat de veilur Vezi mesajul
De regula numarul de telefon personal nu se face public, exista mesagerie privata pentru asta. Trolii deabia asteapta sa spameze la greu cu aceste ocazii.
Stiu ca am inviat un topic, dar mi se pare util sa las acest mesaj aici.
Ai chef sa dezgropi toti mortii ? :))
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Ortodox fiind, savarsesti un mare pacat rugandu-te intr-o Biserica Catolica? AndruscaCIM Reguli in Biserica 276 22.11.2016 09:01:19
Ce facem intr-o lume pestrita Phoenix Intrebari utilizatori 21 29.02.2012 18:26:13
Sunt intr-o mare dilema va rog ajutati-ma cu un sfat dorinastoica14 Morala Crestina 34 21.10.2011 16:51:44
Cea mai mare bibliotecă digitală din lume va fi lansată la Paris ! cristiboss56 Generalitati 5 10.04.2009 23:32:25
Ajutati o famile aflata intr-um mare necaz!! gadescum Umanitare 1 24.01.2009 19:48:25