Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Morala Crestina
Subiect închis
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #111  
Vechi 23.01.2015, 17:04:14
AlbertX AlbertX is offline
Banned
 
Data înregistrării: 14.05.2014
Locație: Sibiu
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.066
Implicit

Citat:
În prealabil postat de ovidiu b. Vezi mesajul
Iarăși te simți?
Frate, numai tu ai dreptul de a jigni?
Dacă adminul e în concediu și unii au drepturi (ca AlbertX), păi hai să ne facem de cap.
In primul rand ca nu sunt frate cu tine, in al doile rand, atunci cand jignesti ... la ce te astepti ? Ai vrea un premiu ?
Tu incepi si tu te vaiti ? Te-am pus eu sa insinuezi ca as fi eu "papistas" mai nesimtitule ? Mai faci si pe prostul ...

Ce sa vada adminul, ca tu le provoci si pe urma tipi in gura mareee ... Cat esti de infantil.

"Îmi cer scuze celor pe care i-am supărat!" ... era parca cineva care-si punea asa ceva in josul postarilor ...

Last edited by AlbertX; 23.01.2015 at 17:09:23.
  #112  
Vechi 23.01.2015, 17:08:48
ovidiu b.
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de AlbertX Vezi mesajul
In primul rand ca nu sunt frate cu tine, in al doile rand, atunci cand jignesti ... la ce te astepti ? Ai vrea un premiu ?
Tu incepi si tu te vaiti ? Te-am pus eu sa insinuezi ca as fi eu "papistas" mai nesimtitule ? Mai faci si pe prostul ...

Citește-ți mesajele de pe topicul ăsta, n-ai jignit pe nimeni?

Last edited by ovidiu b.; 23.01.2015 at 17:37:08.
  #113  
Vechi 23.01.2015, 17:10:07
ovidiu b.
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de DragosP Vezi mesajul
#IlEstAlbertIcs.
Nu, nu...#IlEstCharlie.
  #114  
Vechi 23.01.2015, 17:11:29
AlbertX AlbertX is offline
Banned
 
Data înregistrării: 14.05.2014
Locație: Sibiu
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.066
Implicit

Citat:
În prealabil postat de ovidiu b. Vezi mesajul
Citește-ți mesajele de pe topicul ăsta, n-ai jignit pe nimeni?
ovidiu_b ... daca te simti jignit, la fel cum m-am simtit si eu, imi pare rau ... nu asta am vrut, eu de fapt doream sa-ti transmit ce bucurie mi-au provocat etichetarile tale.

Dar vad ca faci pe prostul in continuare si pentru asta nu ai ca scuza decat lipsa de discernamant.
Fa repede "Report" ... ca ti-am tulburat sensibilitatea estetica ... atunci cand ti-am spus ca te porti ca un magar.

____________________________________
"Îmi cer scuze celor pe care i-am supărat!"

Last edited by AlbertX; 23.01.2015 at 17:17:27.
  #115  
Vechi 23.01.2015, 17:22:24
ovidiu b.
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de AlbertX Vezi mesajul
ovidiu_b ... daca te simti jignit, la fel cum m-am simtit si eu, imi pare rau ...
Nu mă refeream la jignirile aduse mie.

Citat:
În prealabil postat de AlbertX Vezi mesajul
nu asta am vrut, eu de fapt doream sa-ti transmit ce bucurie mi-au provocat etichetarile tale
Deci pot să le mai folosesc dacă ți-au adus bucurie.
  #116  
Vechi 23.01.2015, 17:43:03
ovidiu b.
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de AlbertX Vezi mesajul
Dar vad ca faci pe prostul in continuare si pentru asta nu ai ca scuza decat lipsa de discernamant.
Nu ți-ai dat seama până acum că ai de a face cu un infantil?
  #117  
Vechi 23.01.2015, 17:48:26
AlbertX AlbertX is offline
Banned
 
Data înregistrării: 14.05.2014
Locație: Sibiu
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.066
Implicit

Citat:
În prealabil postat de ovidiu b. Vezi mesajul
Nu ți-ai dat seama până acum că ai de a face cu un infantil?
Pana acuma nu,... recunosc ! Sa te faci baiat mare si sa fii sanatos ! Si ai grija,... nu te apropia de prezervative !
  #118  
Vechi 23.01.2015, 17:57:33
ovidiu b.
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Abertics, relaxează-te, ți-am testat un pic "discernământul", cam dă cu virgulă.
  #119  
Vechi 23.01.2015, 18:21:46
AlbertX AlbertX is offline
Banned
 
Data înregistrării: 14.05.2014
Locație: Sibiu
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.066
Implicit

Citat:
În prealabil postat de ovidiu b. Vezi mesajul
Abertics, relaxează-te, ți-am testat un pic "discernământul", cam dă cu virgulă.
Esti betatester, am inteles ... Bine ma baiatule, dute si te odihneste si lasa testele ca nu-s de tine.

Tu ai prietena sau esti doar tu cu tine, ca atunci se explica de ce nu ai nevoie de prezervativ ?
Ca sa inteleg si eu de pe ce pozitie iti exprimi anumite resentimente fata de prezervativele alea ... Vad ca nu prea va grabiti sa raspundeti la aceasta intrebare. Iubiti si voi pe cineva de sex opus diferit de parinti, surori, rude sau de Dumnezeu ?
Sau voi iubiti ca "la carte" cum s-ar zice ? Sunteti aproape una cu universul ... ar zice colegul de forum budist.

Voi nu erati cu Charlie Chaplin pe un alt topic ?

Ia sa vedem Sfatul Medicului:
http://www.sfatulmedicului.ro/dictio...ezervativ_4631

"prezervativul masculin impiedica trecerea spermei in caile genitale feminine. Din cauza recrudescentei bolilor transmisibile pe cale sexuala (B.T.S.) si a amplificarii sida, folosirea prezervativului este azi indispensabila in timpul raporturilor sexuale: in fapt, el asigura o mai buna protectie impotriva transmisiei infectioase pe cale sexuala suprimand orice contact direct intre mucoasele partenerilor."

Toti cei care au o pozitie impotriva folosirii prezervativelor, probabil ca au alte ocupatii decat cele naturale, normale.

Last edited by AlbertX; 23.01.2015 at 18:38:14.
  #120  
Vechi 23.01.2015, 18:37:51
ovidiu b.
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Ia explică-mi: tu de ce ai nevoie de prezervativ?
Subiect închis

Thread Tools
Moduri de afișare