Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #11  
Vechi 05.02.2009, 21:14:52
dorinastoica14
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Frumos fraților! Ne-am pus pe bocit. Ma iertati dar sunteți tineri. Mi se pare anormal sa gânditi așa !
Fiți optimiști, răul înca nu a început.
Reply With Quote
  #12  
Vechi 05.02.2009, 22:07:29
nastac_miruna's Avatar
nastac_miruna nastac_miruna is offline
Member
 
Data înregistrării: 15.11.2007
Locație: BUCURESTI
Religia: Ortodox
Mesaje: 65
Unhappy

Este intr-adevar strigator la cer! Cine guverneaza un popor crestin?! Sa juri pe Biblie ca servesti interesele unei natiuni, ca faci, ca dregi... si inchei fara sa clipesti "asa sa-mi ajute Dumnezeu", dar de fapt sa gandesti contrariul...? Este peste puterile mele de a intelege! Toate evenimentele astea nu pot atrage decat urgia!
Doamne, intareste in credinta poporul tau, lumineaza mintile si inimile conducatorilor acestei tari!
Reply With Quote
  #13  
Vechi 05.02.2009, 22:11:19
nastac_miruna's Avatar
nastac_miruna nastac_miruna is offline
Member
 
Data înregistrării: 15.11.2007
Locație: BUCURESTI
Religia: Ortodox
Mesaje: 65
Implicit

Citat:
În prealabil postat de dorinastoica14 Vezi mesajul
Frumos fraților! Ne-am pus pe bocit. Ma iertati dar sunteți tineri. Mi se pare anormal sa gânditi așa !
Fiți optimiști, răul înca nu a început.

Raul tocmai a inceput! Sa ne rugam cu toata fiinta noastra pentru a fi pregatiti la tot ce va mai veni peste noi!
Reply With Quote
  #14  
Vechi 05.02.2009, 22:25:19
iulyaan's Avatar
iulyaan iulyaan is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.09.2006
Mesaje: 315
Implicit

Cu un presedinte alcoolic,la ce te astepti?la nimic!Este un om sinistru,intr-un timp sinistru.Il cunosc si stiu ce-i poate capul
Reply With Quote
  #15  
Vechi 06.02.2009, 15:09:12
PISICUTA35 PISICUTA35 is offline
Member
 
Data înregistrării: 13.02.2007
Mesaje: 90
Implicit

Citat:
În prealabil postat de nastac_miruna Vezi mesajul
Este intr-adevar strigator la cer! Cine guverneaza un popor crestin?! Sa juri pe Biblie ca servesti interesele unei natiuni, ca faci, ca dregi... si inchei fara sa clipesti "asa sa-mi ajute Dumnezeu", dar de fapt sa gandesti contrariul...? Este peste puterile mele de a intelege! Toate evenimentele astea nu pot atrage decat urgia!
Doamne, intareste in credinta poporul tau, lumineaza mintile si inimile conducatorilor acestei tari!

Daa, exact, jura pentru slujirea poporului si toate bogatiile naturale ale acestei tari le dau la altii, in timp ce ... bunicii si parintii nostrii mor in frig si fara medicamente, invatamantul, economia, infrastructura etc, totul e la pamant...
Nu ne plangem de mila, dar cum sa nu te revolte?
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare