Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Biserica ortodoxa > Despre Biserica Ortodoxa in general
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #11  
Vechi 25.01.2010, 18:27:07
Langu Langu is offline
Banned
 
Data înregistrării: 08.02.2009
Locație: Madrid
Religia: Alta confesiune
Mesaje: 543
Trimite un mesaj prin Yahoo pentru Langu
Implicit

Citat:
În prealabil postat de adelin Vezi mesajul
Din aceste texte tu poti spune ca "cred ca nu m-am exprimat corect"??? Cum poti spune asta, cand ar trebui sa spui: "m-am exprimat corect intr-o singura propozieie din toate Si cine vrei sa te inteleaga? Tu din ce institutie faci parte? din PSD? In primul rand iti sugerez sa scrii si tu cu "," ";" "." "?" "!" atunci cand trebuie, pentru a intelege si noi ceva. Asta nu cer si daca inca nu ai terminat clasa a 4-a cu ajutorul mitei... Imi cer scuze, dar nu vad sa fii nici bazat cand scrii ceva, fie ca ai un temei scripturistic, fie unul din Sfanta Traditie, ci tu vrei sa pari mai degraba un filozof prematur inca, sau un politician.... in devenire visatoare. Scuze, dar nu imi plac mie multe chestii la postarile tale. Asta nu pentru ca fac discriminare, ci pentru ca nu-mi plac, pur si simplu.
Intre corect si clar este o mare diferenta,probabil s-a schimbat mult sensul cuvintelor in lb.romana caci altfel nu inteleg rastalmacirile tale nu numai aici ci si in articolele anterioare,daca le-ai citit.Eu imi spun parerea,pe forum,incerc sa dialoghez,sa invat,nu scriu cu intentia de a fi placut cuiva.Si daca tot esti atat de scolit,da-mi si mie,te rog,raspunsul la intrebarile anterioare.Multumesc!

Last edited by Langu; 25.01.2010 at 18:31:35.
Reply With Quote
 



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Ce veti face pe 21 decembrie? Florin-Ionut Umanitare 243 04.02.2013 23:08:31
Cand va veni vremea, ce vei alege ? eodor nastasa Generalitati 25 21.05.2012 12:56:20
Ce simte omul cand face rau? ladyanda Generalitati 16 08.12.2010 08:37:20
Sa nu ucizi. Dar cand va veni pecetea? colaps Generalitati 56 04.08.2010 21:15:10
Cand se face cununia religioasa si alte detalii sophia Nunta 2 29.06.2009 11:26:56