Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #21  
Vechi 12.01.2007, 18:39:36
ancah
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Clausemi:
Prima parte a comentariului meu e o parafrazare a psihanalistului Carl Gustav Jung.
a doua parte, referitoare la postari, daca tie iti plac, foarte bine. Mie nu-mi plac din motivele amintite. Am si eu voie la o parere.
Reply With Quote
  #22  
Vechi 12.01.2007, 18:41:18
ancah
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Clausemi:
Prima parte a comentariului meu e o parafrazare a psihanalistului Carl Gustav Jung.
a doua parte, referitoare la postari, daca tie iti plac, foarte bine. Mie nu-mi plac din motivele amintite. Am si eu voie la o parere.
Iar daca sunt crestina mai buna sau mai rea, asta doar Dumnezeu stie.
Reply With Quote
  #23  
Vechi 13.01.2007, 10:45:03
Clausemi
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de ancah
Clausemi:
Prima parte a comentariului meu e o parafrazare a psihanalistului Carl Gustav Jung.
a doua parte, referitoare la postari, daca tie iti plac, foarte bine. Mie nu-mi plac din motivele amintite. Am si eu voie la o parere.
Iar daca sunt crestina mai buna sau mai rea, asta doar Dumnezeu stie.
Corect...doar Dzeu stie...ideea este ca nu e cazul sa ne-o spui tu asa cum ai facut in postarea cu pricina...cauta sa demonstrezi altfel acest fapt.
Si cu asta sincer doresc sa inchei subiectul...chiar nu are sens polemica sau contradictia aici,personal nu pt asta am intrat pe acest forum...asa cum ai spus : avem toti dreptul la o parere...ne-am spus-o iar din pct meu de vedere subiectul e incheiat ca se poate aluneca in alta directie si nu e cazul.
Reply With Quote
  #24  
Vechi 01.02.2007, 19:46:33
maria55 maria55 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.10.2006
Mesaje: 652
Implicit

Si cum spune la Psaltire ?
"caci pe care Tu l-ai batut pe acela l-au prigonit "(cu vorba) .
Iarta-le lor ca nu sant in cunostinta de cauza !
Doamne ajuta !
Reply With Quote
Răspunde