Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Alte discutii > Vrajitoria
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #11  
Vechi 28.11.2013, 10:48:57
Ovidiu2013 Ovidiu2013 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 28.11.2013
Mesaje: 16
Implicit

Nu face off-topic.
Nu ma ataca pe mine.
Raspunde daca poti sa raspunzi.
Reply With Quote
  #12  
Vechi 10.12.2013, 20:25:58
Giannina75's Avatar
Giannina75 Giannina75 is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 10.12.2013
Mesaje: 3
Implicit ajutor

Am incercat sa scot si eu un credit de la banca sa-mi ajut si eu sotul cu datoriile(muncesc si eu dar se pare ca salarul meu e prea mic pt a face un credit la banca }ori mi se spune ca are sotul scos prea multi bani, ori sant refuzata direct.Avem la datorii de nu le mai putem achita,in ianuarie cred ca o sa fim evacuati din apartament
Am o fata de 14 ani care ia implinit pe 8 dec.Nu i-am cumparat nimic nu am avut bani .Sotul meu lucreaza in mina de carbune, de 20 de ani.Are cataracta la un ochi e pe cale de orbire daca nu se opereaza,are diabet si mai nou a facut si guta la picior.I-am promis ca o sa-l ajut si l-am dezamagit am vrut sa ma sinucid sa scap de tot si de toate datoriile asa nu se mai poate trai .Muncesc si eu si sotul dar nu mai ajung banii deloc numai si numai datorii.Daca stiti pe cineva care ma poate ajuta sa-mi platesc din datorii vas fi recunoscatoare.Nu stiu ce sa mai fac sa ducem si noi o viata decenta.Va multumesc...........acesta este contul Banca Transilvania Ro11BTRL02201201K23449xx -Glodean Ion Vasile
Reply With Quote
  #13  
Vechi 11.12.2013, 04:52:24
Demetrius Demetrius is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 02.04.2012
Mesaje: 2.993
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Giannina75 Vezi mesajul
Am incercat sa scot si eu un credit de la banca sa-mi ajut si eu sotul cu datoriile(muncesc si eu dar se pare ca salarul meu e prea mic pt a face un credit la banca }ori mi se spune ca are sotul scos prea multi bani, ori sant refuzata direct.Avem la datorii de nu le mai putem achita,in ianuarie cred ca o sa fim evacuati din apartament
Am o fata de 14 ani care ia implinit pe 8 dec.Nu i-am cumparat nimic nu am avut bani .Sotul meu lucreaza in mina de carbune, de 20 de ani.Are cataracta la un ochi e pe cale de orbire daca nu se opereaza,are diabet si mai nou a facut si guta la picior.I-am promis ca o sa-l ajut si l-am dezamagit am vrut sa ma sinucid sa scap de tot si de toate datoriile asa nu se mai poate trai .Muncesc si eu si sotul dar nu mai ajung banii deloc numai si numai datorii.Daca stiti pe cineva care ma poate ajuta sa-mi platesc din datorii vas fi recunoscatoare.Nu stiu ce sa mai fac sa ducem si noi o viata decenta.Va multumesc...........acesta este contul Banca Transilvania Ro11BTRL02201201K23449xx -Glodean Ion Vasile
Dacă ne spui localitatea de domiciliu, cea scrisă în buletinul lui Ion, voi trimite astăzi, în numele lui Iisus Hristos, 1.000RON cadou pentru fiica voastră: ”La Mulți Ani, cu buletin”(!); mai am nevoie de un număr de telefon pentru confirmare.

În schimb, toți trei vă veți spovedi (cu banii în buzunar) la preotul vostru ortodox și vei scrie aici și un număr de telefon de-al preotului și numele lui, precum și biserica unde slujește, ca să verificăm pe Internet.

Vă rog să primiți și niște sfaturi:
-nu mai împrumutați de la bancă nici un leu; încercați să scăpați de datorii cât mai repede,

-rugăți-vă lui Iisus Hristos pentru a trăi decent; altfel nu se poate trăi decent.

Laudă Ție, Hristoase!


P.S. Fiți recunoscători lui Iisus Hristos, nu mie; fără El n-aș trimite nimic.
__________________
Sublimă fărâmă a Sfintei Chemări,
Zvâcnită din Vrerea divină,
Mi-e sufletul vultur ce spintecă zări
Și sus, printre stele, se-nchină.(pr. Dumitru)

Last edited by Demetrius; 11.12.2013 at 21:02:29.
Reply With Quote
  #14  
Vechi 01.01.2014, 00:16:50
Giannina75's Avatar
Giannina75 Giannina75 is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 10.12.2013
Mesaje: 3
Implicit multumesc

A fost primul mesaj care l-am verificat in noul an , va multumesc pt raspuns si intelegere si D-zeu sa va ajute.Adresa la care locuim este; Lupeni jud hd,str.bucura.Bl,F3,Ap37 nr tel; 0735239349..........Mii DE MULTUMIRi!
Reply With Quote
  #15  
Vechi 03.01.2014, 19:45:30
Giannina75's Avatar
Giannina75 Giannina75 is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 10.12.2013
Mesaje: 3
Implicit an

UN nou an mai bun! ms pt sperantele desarte .Numai bine

Last edited by Giannina75; 12.01.2014 at 19:35:22.
Reply With Quote
Răspunde