Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Subiect închis
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #241  
Vechi 04.03.2011, 22:26:48
cristina2012's Avatar
cristina2012 cristina2012 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 30.04.2006
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 491
Implicit

Citat:
În prealabil postat de MarinaAlca Vezi mesajul
Am nevoie URGENTA sa pot intra in legatura cu CRISTINA 2012.Din pacate nu a mai aparut pe forum de cateva luni. Daca ma poate ajuta cineva cu o adresa de mess sau un nr de telefon, astept mesaj pe privat. Stiu ca obisnuia sa mearga la Biserica Rusa.. asta este singurul indiciu pe care il am.
Imi pare tare rau ca nu am fost aici sa ajut atunci cand am a fost nevoie de mine. Motivul lipsei mele indelungate tine de faptul ca am pierdut o sarcina in noiembrie si am fost foarte tulburata de aceasta intamplare. Pentru ca nu imi regaseam echilibrul am preferat sa stau cat se poate de departe de forum ca sa nu regret dupa aceea ceea ce as fi scris in acest timp.

Iertati-ma!
  #242  
Vechi 04.03.2011, 23:28:25
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit

Citat:
În prealabil postat de cristina2012 Vezi mesajul
Imi pare tare rau ca nu am fost aici sa ajut atunci cand am a fost nevoie de mine. Motivul lipsei mele indelungate tine de faptul ca am pierdut o sarcina in noiembrie si am fost foarte tulburata de aceasta intamplare. Pentru ca nu imi regaseam echilibrul am preferat sa stau cat se poate de departe de forum ca sa nu regret dupa aceea ceea ce as fi scris in acest timp.

Iertati-ma!
Bine ai revenit, Cristina !
__________________
Biserica este dragoste, așteptare și bucurie.
(Părintele Alexander Schmemann)
  #243  
Vechi 06.03.2011, 06:50:44
mirelat
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Ce s-a intamplat cu Daniel777 ?
  #244  
Vechi 06.03.2011, 11:49:22
glykys's Avatar
glykys glykys is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.08.2009
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 5.703
Implicit

Citat:
În prealabil postat de mirelat Vezi mesajul
Ce s-a intamplat cu Daniel777 ?
Sa i se fi tras de la topicul Teo Trandafir? Oricum, stiu ca postase ca doreste sa renunte la forum in Postul Mare, deci i s-a indeplinit dorinta. Poate o fi cerut el sa i se stearga contul, in acest sens.
__________________
Pe noi inșine și unii pe alții și toată viața noastră lui Hristos Dumnezeu să o dăm.
  #245  
Vechi 06.03.2011, 12:31:39
Melissa
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de mirelat Vezi mesajul
Ce s-a intamplat cu Daniel777 ?
O posibila explicatie..

Citat:
În prealabil postat de deja-vu Vezi mesajul
Incep sa cred ca din doua una: ori am eu ceva cu banatenii, de-am ajuns sa tot dau raspunsuri unora carora le e drag Banatul (fie si cu b mic), ori (tinand cont de asemanarea de ID intre Daniel7 si Daniel777, plus faptul ca nici o coincidenta sau asemanare cu personaje cunoscute nu este intamplatoare... parca asa scrie la finalul unor filme) cei doi Danuti sunt una si aceeasi persoana, care de dragul dialecticii si a schimbului de idei cu alter-ego-ul s-a dedublat folosind anumite tehnici multidimensionale specifice universului virtual.
Cu specificatia ca era Danut7, nu Daniel7, desi deja-vu se referea la aceiasi persoana..
  #246  
Vechi 06.03.2011, 13:30:31
calator prin ploaie calator prin ploaie is offline
Banned
 
Data înregistrării: 13.01.2011
Locație: intre rai si iad
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.419
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Melissa Vezi mesajul
O posibila explicatie..



Cu specificatia ca era Danut7, nu Daniel7, desi deja-vu se referea la aceiasi persoana..

Exact acelasi sentiment l-am avut si eu...Era o asemanare izbitoare in manifestari, in reactii si in modul de abordare a anumitor probleme...
  #247  
Vechi 06.03.2011, 23:02:19
mirelat
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Va multumesc pentru incercarile de lamurire.
Danut7 nu cred ca era unul si acelasi cu Daniel777, postarile lor erau in registre diferite (parerea mea).

glykys, din ce am observat eu:
  • daca ceri sa ti se stearga contul apari ca 'guest' si profilul dispare complet (nu mai poti sa vezi postari mai vechi ale respectivilor, decat daca dai peste ele intamplator).
  • in schimb cei banati sunt doar impiedicati sa mai posteze, pana cand revin la ... ganduri mai bune. vezi colegul colaps - recent am vazut ca nu mai este banat.
Referitor la Teo Trandafir, am vazut parerile pro si contra asa in fuga... nu prea vad de ce ar fi cineva banat. In fine, sa ne dea Dumnezeu puterea sa fim mai buni. Post cu folos.
Daniel, sa ne revedem curand !
  #248  
Vechi 07.03.2011, 20:23:02
cristina2012's Avatar
cristina2012 cristina2012 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 30.04.2006
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 491
Implicit

Citat:
În prealabil postat de cristiboss56 Vezi mesajul
Bine ai revenit, Cristina !
Multumesc, Cristi! Sunt bucuroasa sa va regasesc!
  #249  
Vechi 14.03.2011, 21:13:44
Raoul's Avatar
Raoul Raoul is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.12.2006
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.046
Implicit

Din seara asta ma retrag si eu de pe forum,voi mai intra doar ocazional,si asta de pe telefonul mobil. Va las cu bine si sper sa va gasesc la fel (cine va voi sa ma contacteze imi poate trimite mesaj privat deoarece voi primi notificare pe telefon. Rog insa sa nu se "abuzeze" de functia asta,deci fara mesaje stupide,fara sens,doar de dragul de a le trimise).

Motivul retragerii este ca plec de acasa,in alt oras,nevoit sa-mi castig painea prin alt colt de tara (poate in viitor si in afara ei). Fie dupa cum va voi Bunul Dumnezeu.

Rugati-va va rog si pentru mine pacatosul si iertati-ma pentru tot.

Doamne-ajuta!
  #250  
Vechi 14.03.2011, 21:21:04
Melissa
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Raoul Vezi mesajul
Din seara asta ma retrag si eu de pe forum,voi mai intra doar ocazional,si asta de pe telefonul mobil. Va las cu bine si sper sa va gasesc la fel (cine va voi sa ma contacteze imi poate trimite mesaj privat deoarece voi primi notificare pe telefon. Rog insa sa nu se "abuzeze" de functia asta,deci fara mesaje stupide,fara sens,doar de dragul de a le trimise).

Motivul retragerii este ca plec de acasa,in alt oras,nevoit sa-mi castig painea prin alt colt de tara (poate in viitor si in afara ei). Fie dupa cum va voi Bunul Dumnezeu.

Rugati-va va rog si pentru mine pacatosul si iertati-ma pentru tot.

Doamne-ajuta!
Offff... sa nu fii trist ca trebuie sa pleci! Sa-ti ajute Dumnezeu sa reusesti in tot ce faci!
Am sa ma rog pentru tine si sper din suflet sa revii bine si sanatos...si eventual insurat!

Te imbratisez cu drag si iti doresc tot binele din lume!
PS- am sa-ti mai scriu pe PM sa iti mai spun cate un banc cu comunisti

Doamne ajuta !
Subiect închis



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Va rog, uitati-va si spune-ti ce parere aveti. Laura19 Generalitati 1 10.01.2012 18:43:21
Membrii plecati , membrii disparuti si membrii "renascuti" , ai forumului nostru ! cristiboss56 Generalitati 331 23.09.2011 08:08:13
Ia uitati ce prostii spune un actor care se crede mare in Romania, Mihai Bendeac Delirul Generalitati 9 11.05.2010 02:26:32
Biserica Ortodoxa in relatia cu proprii membrii Julius Biserica Ortodoxa in relatia cu alte confesiuni 2 09.08.2009 05:51:36