Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox

Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde

Thread Tools Moduri de afișare
Vechi 11.07.2024, 11:14:11
cozia cozia is offline
Senior Member

Data înregistrării: 20.01.2007
Implicit

Citat:
În prealabil postat de ALARIC Vezi mesajul
Ha ha, nu crede tot ce auzi. Eu unul nu am remarcat nimic din tot ce zici, ce-i drept nu am ajuns in San Francisco insa p-acilea prin Ieuropa chiar am fost. Cu siguranta or fi cluburi sau zone frecventate de amatori din astia dar eu nu am vazut, cei drept nici nu am cautat. Insa nici in aeroport, nici in gari, nici in trenurile lor tip metrou, nici pe strazile centrale ale metropolelor nu am vazut nimic din ce spui. Nu m-a abordat nimeni sa ma intrebe se sanatate, doar niste cersetori, unii din ei ne vorbeau limba.
Hristos ne a avertizat ca fărădelegea începe în inima după care se muta în fapte.
Doar nu crezi ca "raii" Sodomei tăbărât direct pe tine sa te controleze la anus. Violul ar fi neinteresant chiar si pentru ei.
În Uie Cunoașterea inimii și mintii unui trecător ia ceva timp, pana descoperi cu ce fel de demon sau înger ai de a face.
Deși au trecut milenii de atunci, felul de manifestare a omului și fărădelegea în care ne scaldam a rămas la fel.
Sodoma și Gomora au fost date drept exemplu pentru miile de orașe mari.
Vechi 11.07.2024, 14:48:17
ALARIC ALARIC is offline
Senior Member

Data înregistrării: 10.09.2020
Implicit

Citat:
În prealabil postat de cozia Vezi mesajul
Hristos ne a avertizat ca fărădelegea începe în inima după care se muta în fapte.
Doar nu crezi ca "raii" Sodomei tăbărât direct pe tine sa te controleze la anus. Violul ar fi neinteresant chiar si pentru ei.
În Uie Cunoașterea inimii și mintii unui trecător ia ceva timp, pana descoperi cu ce fel de demon sau înger ai de a face.
Deși au trecut milenii de atunci, felul de manifestare a omului și fărădelegea în care ne scaldam a rămas la fel.
Sodoma și Gomora au fost date drept exemplu pentru miile de orașe mari.
Avand in vedere ca faptele nu se confirma, se pare ca mai dureaza, e clar ca ai o cunoastere speciala a tuturor inimilor si mintilor.
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare