Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Subiect închis
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #471  
Vechi 17.08.2011, 12:46:27
maria32's Avatar
maria32 maria32 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.08.2009
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.113
Implicit

Citat:
În prealabil postat de LaReine Vezi mesajul
Probele tale ( LapetitMoc alde Soree) trimise unui user de pe forum in cate feluri m-ai facut pot constitui in probe pentru eventuale litigii?

Multumesc.

P.S. Le am pe toate. Si le-am trimis avocatului meu.
eu nu cred ca LaPetitMoc este Soaree! Nu se poate sa fie!
__________________
Doamne Iisuse Hristoase Fiul lui Dumnezeu, miluieste-ma si mantuieste-ma pe mine pacatoasa

http://mamiprovocarea.wordpress.com
  #472  
Vechi 17.08.2011, 12:54:14
LaReine
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de maria32 Vezi mesajul
eu nu cred ca LaPetitMoc este Soaree! Nu se poate sa fie!
Intreab-o pe Misteria atunci. Ea iti va confirma 100% ca userul Soaree nu e LapetitMoc.
  #473  
Vechi 17.08.2011, 12:54:45
florentina26luca's Avatar
florentina26luca florentina26luca is offline
Member
 
Data înregistrării: 11.06.2011
Religia: Ortodox
Mesaje: 44
Trimite un mesaj prin Yahoo pentru florentina26luca
Implicit

Sincer,cred ca cel mai bine ar fi ca aceste discutii sa le aveti in privat,nu aici pe forum unde e vizibil tuturor"crestinilor ortodocsi",ori vreti cu tot dinadinsul telespectatori?Din afara nu da deloc bine ca pe un astfel de forum (unde ar trebui sa fie cat de cat liniste) sa se ajunga la asemenea discutii.E de ajuns sa arunce unul paiele,altul vine cu chibritul si asa mai departe ,vorba aceea "intarata-i drace ca si mie -mi place".Numai bine tuturor...
__________________
„Mântuitorul a ales crucea, fiindcă astfel se moare cu mâinile întinse. El S-a sfârșit îmbrățișându-ne.”(Sfântul Atanasie cel Mare)

http://www.youtube.com/watch?v=EcFIBnadHbU
  #474  
Vechi 17.08.2011, 12:54:54
the_Listener
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de maria32 Vezi mesajul
dispar doar nickname-urile lor vechi cu care au fost banati. userii raman aceiasi de cele mai multe ori.
pe mine nu ma intereseaza userul ... daca scrie timpenii IL TAXEZ ... ce face el in privat , cu cine , si de ce nu e problema mea .... dar pe forum am spus-o de la inceput si o repet .... daca cineva scrie timpenii le taxez ..... e simplu .......
multa iubire
  #475  
Vechi 17.08.2011, 12:55:27
Soaree Soaree is offline
Banned
 
Data înregistrării: 10.08.2011
Mesaje: 99
Implicit

Citat:
În prealabil postat de maria32 Vezi mesajul
am cautat. nu a scris asa ceva. a scris ca cineva vorbeste in privat cu altcineva. asta nu inseamna ca poate citi mesajele private de pe forum.

de ex, daca eu vorbesc cu tine pe yahoo messenger si vorbesc si cu ea, si-i spun ca vorbesc cu tine, ea stie ca eu vorbesc cu tine. "in privat". Asta nu inseamna ca a citit cineva vreun PM de pe forum.
Posibil sa fi inteles gresit. Voi cauta sa revad acele postari din care am inteles ca user Melissa are acces in privat la mesajele membrilor. (daca intre timp nu a sters/modificat mesajele)
  #476  
Vechi 17.08.2011, 12:55:54
maria32's Avatar
maria32 maria32 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.08.2009
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.113
Implicit

Citat:
În prealabil postat de LaReine Vezi mesajul
Intreab-o pe Misteria atunci. Ea iti va confirma 100% ca userul Soaree nu e LapetitMoc.
nu vad de ce sa intreb pe altcineva despre ea cand pot s-o intreb chiar pe ea sa-mi confirme sau sa-mi infirme aceasta ipoteza.

Ce legatura are Misteria aici?
__________________
Doamne Iisuse Hristoase Fiul lui Dumnezeu, miluieste-ma si mantuieste-ma pe mine pacatoasa

http://mamiprovocarea.wordpress.com
  #477  
Vechi 17.08.2011, 12:56:36
maria32's Avatar
maria32 maria32 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.08.2009
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.113
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Soaree Vezi mesajul
Posibil sa fi inteles gresit. Voi cauta sa revad acele postari din care am inteles ca user Melissa are acces in privat la mesajele membrilor. (daca intre timp nu a sters/modificat mesajele)
nu le-a sters. le-am citat eu ceva mai sus.
__________________
Doamne Iisuse Hristoase Fiul lui Dumnezeu, miluieste-ma si mantuieste-ma pe mine pacatoasa

http://mamiprovocarea.wordpress.com
  #478  
Vechi 17.08.2011, 12:57:31
maria32's Avatar
maria32 maria32 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.08.2009
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.113
Implicit

Citat:
În prealabil postat de florentina26luca Vezi mesajul
Sincer,cred ca cel mai bine ar fi ca aceste discutii sa le aveti in privat,nu aici pe forum unde e vizibil tuturor"crestinilor ortodocsi",ori vreti cu tot dinadinsul telespectatori?Din afara nu da deloc bine ca pe un astfel de forum (unde ar trebui sa fie cat de cat liniste) sa se ajunga la asemenea discutii.E de ajuns sa arunce unul paiele,altul vine cu chibritul si asa mai departe ,vorba aceea "intarata-i drace ca si mie -mi place".Numai bine tuturor...
foarte corect.
__________________
Doamne Iisuse Hristoase Fiul lui Dumnezeu, miluieste-ma si mantuieste-ma pe mine pacatoasa

http://mamiprovocarea.wordpress.com
  #479  
Vechi 17.08.2011, 13:04:17
catalin2 catalin2 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 26.12.2007
Locație: Brasov
Religia: Ortodox
Mesaje: 9.706
Implicit

Asta se intampla din cauza plictiselii si ca nu exista reguli cunoscute si aplicate pe forum, adica sat fara stapan.
  #480  
Vechi 17.08.2011, 13:07:15
the_Listener
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de catalin2 Vezi mesajul
Asta se intampla din cauza plictiselii si ca nu exista reguli cunoscute si aplicate pe forum, adica sat fara stapan.
si tu vrei sa fi cainele te pomenesti ?
multa iubire
Subiect închis



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Va rog, uitati-va si spune-ti ce parere aveti. Laura19 Generalitati 1 10.01.2012 18:43:21
Membrii plecati , membrii disparuti si membrii "renascuti" , ai forumului nostru ! cristiboss56 Generalitati 331 23.09.2011 08:08:13
Ia uitati ce prostii spune un actor care se crede mare in Romania, Mihai Bendeac Delirul Generalitati 9 11.05.2010 02:26:32
Biserica Ortodoxa in relatia cu proprii membrii Julius Biserica Ortodoxa in relatia cu alte confesiuni 2 09.08.2009 05:51:36