Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Umanitare
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 28.10.2019, 16:09:19
Manuela_S Manuela_S is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 18.11.2018
Mesaje: 2
Implicit Solicit ajutor pentru materiale didactice Teologie si Asistenta sociala

Am lansat acum un an apel pentru sprijin la meditatii pentru bacalaureat.

Intre timp am luat examenul. M-am pregatit gratuit la o biserica ortodoxa cu profesori voluntari.
Am intrat la Facultatea de Teologie si Asistenta Sociala la locurile de buget.
Sunt in primul an si am nevoie de materiale didactice.
Daca stiti pe cineva care a parcurs deja primul an in aceasta specializare si i-au ramas carti sau cursuri si care e si disponibil sa le doneze, m-ar ajuta foarte mult.
In cazul in care nu se gaseste cineva care are sau care e dispus sa doneze materiale didactice, mi-ar fi de folos un sprijin financiar in achizitionarea lor cat mai curand, intrucat doresc sa ma pregatesc din timp pentru a ramane pe locurile de buget.
Sunt mama singura cu doi copii, locuim cu chirie si situatia nu imi permite ca momentan sa am un loc de munca cu program intreg si constant.
Va rog sa ma contactati in mesaj privat.
Multumesc. Doamne ajuta!
Puteti vizualiza o filmarea a cazului meu realizata acum 2 ani de catre trinitas tv, https://www.facebook.com/watch/?v=748407002010632

Last edited by Manuela_S; 28.10.2019 at 23:14:14.
Reply With Quote
  #2  
Vechi 31.10.2019, 04:14:31
Demetrius Demetrius is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 02.04.2012
Mesaje: 2.974
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Manuela_S Vezi mesajul
Am lansat acum un an apel pentru sprijin la meditatii pentru bacalaureat.

Intre timp am luat examenul. M-am pregatit gratuit la o biserica ortodoxa cu profesori voluntari.
Am intrat la Facultatea de Teologie si Asistenta Sociala la locurile de buget.
Sunt in primul an si am nevoie de materiale didactice.
Daca stiti pe cineva care a parcurs deja primul an in aceasta specializare si i-au ramas carti sau cursuri si care e si disponibil sa le doneze, m-ar ajuta foarte mult.
In cazul in care nu se gaseste cineva care are sau care e dispus sa doneze materiale didactice, mi-ar fi de folos un sprijin financiar in achizitionarea lor cat mai curand, intrucat doresc sa ma pregatesc din timp pentru a ramane pe locurile de buget.
Sunt mama singura cu doi copii, locuim cu chirie si situatia nu imi permite ca momentan sa am un loc de munca cu program intreg si constant.
Va rog sa ma contactati in mesaj privat.
Multumesc. Doamne ajuta!
Puteti vizualiza o filmarea a cazului meu realizata acum 2 ani de catre trinitas tv, https://www.facebook.com/watch/?v=748407002010632
Doamne ajuta!

Acum un am ti-am urat succes si ai avut: https://www.crestinortodox.ro/forum/...849#post662849

Acum intreb aici(nu in privat ca nu se vede) care este valoarea materialelor didactice necesare in primul an?
__________________
Sublimă fărâmă a Sfintei Chemări,
Zvâcnită din Vrerea divină,
Mi-e sufletul vultur ce spintecă zări
Și sus, printre stele, se-nchină.(pr. Dumitru)
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare