Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Sfanta Scriptura > Despre Sfanta Scriptura
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #26  
Vechi 07.05.2014, 16:16:20
fallen fallen is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 21.03.2011
Locație: bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.250
Trimite un mesaj prin Yahoo pentru fallen
Implicit

S-amaivorbit aici si de vise. Nu stiu dc am mai spus undeva, mai demult am visat ca eram in biserica, in fata unde se dau pomelnicele, si asteptam, iar cineva m-a servit cu paine, si cand a venit parintele m-a certat ca am facut firmituri pe jos, si a zis sa nici nu mai vin pe la biserica... Cineva atunci mi-a zis ca ala ar fi fost necuratul, care mi-a aparut in vis luand chipul parintelui. Acum mai dupa Pasti la fel visai ca ma certa parintele ca cantam inaintea celorlalti :). Insa azinoapte se facea ca ajunsesem pe finalul slujbei, si parintele vazandu-ma imi zise ca trebuie neaparat sa raman sa ma spovedesc... Acum cine sa cred ca mai era, afara de constiinta mea, desigur :)?
Reply With Quote
 



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Despre nașterea din nou, din Duhul Sfânt și despre Botez Savonarola Sfinti Parinti (Patrologie) 15 20.07.2013 13:28:48
Petre Tutea despre Dumnezeu si despre atei tigerAvalo9 Generalitati 34 02.12.2010 15:37:16
Exista comunicare intre puterile de conducere si Bisefica? sunsray Despre Biserica Ortodoxa in general 3 09.05.2010 18:08:24
Despre pacate si despre Canoanele duhovnicilor gheorghecoser23 Preotul 5 25.06.2008 17:01:23