Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 23.11.2021, 01:24:31
solidar solidar is offline
Member
 
Data înregistrării: 23.11.2021
Mesaje: 35
Implicit Proiectul mărturiilor - Vaccin COVID-19

Proiectul mărturiilor este o platforma din Israel pe care oamenii pot raporta reactiile adverse ale vaccinurilor, pentru ca astfel putem impreuna sa atragem atentia, sa ducem mai departe povestea acestor oameni inaintea intregii lumi si mai ales a decidentilor care nu vor sa auda glasul lor, considerandu-i o "cantitate neglijabila".
Sunt prezentate cateva cazuri, sunt doar cateva persoane care au avut curaj sa vorbeasca, de aceea trebuie sa dam share unor astfel de proiecte.
Fiecare share e important, impreuna putem aduce la suprafata adevarul, putem face ca si vocile celor care au avut de suferit de pe urma vaccinurilor sa se faca auzite.
Trebuie sa luptam impreuna pentru democratie, impotriva represiunii, abuzurilor si cenzurii statului si mediei afiliate, prin oameni platiti sa faca de dimineata pana seara propaganda pro-vaccinare, chiar impotriva vointei oamenilor, ignorandu-le ingrijorarile, retinerile si dreptul de a decide pentru corpul si insasi viata lor.

Filmarile pot fi accesate aici in limba romana
https://www.vaxtestimonies.org/ro/ , in video de pe pagina principala, cu traducere in limba romana.

Marturiile se pot face pe Zoom, folosind forma de contact, este si un mail
https://www.vaxtestimonies.org/en/send-testimony/

Pagina in engleza este mai actualizata, sunt si mai multe comentarii la postari
https://www.vaxtestimonies.org/en/
Reply With Quote
  #2  
Vechi 23.11.2021, 17:46:22
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.226
Implicit

Zicea la Nashul TV aseara ca vacinarea si rapelulurile produc anticorpi in numar foarte mare dar care sunt setati sa-ti atace propriile celule pentru ca scot proteine spike si atunci anticorpii le distrug chiar in absenta virusului covid19, deci iti distrug propriile celulele din sistem care se afla in diferite organe vitale si practic astfel ti se shubrezeste sanatatea in mod vizibil devenind un handicapat, un slabanog ce nu mai e bun de nimic caci majoritatea organelor ii sunt afectate. Sigur ca organismul are putere de refacere insa refacerea si revitalizarea poate dura ani, pana trece efectul si inceteaza semnalul fals lansat de vaccin organismul dandu-si seama ca nu e bolnav si nu e invadat de niciun virus.

Mai ziceau ca prin revaccinari repetate si rapeluri sistemul imunitar care e pus sa lupte cu toti virusii posibili si toate bolile e setat prin vaccinare sa lupte numai cu covid19 si astfel suferi un fenomen de imunitate deficitara la orice fel de alti virusi, bacterii, factori externi caci armatele tale se duc toate sa lupte cu unicul microb-ispita care e defapt un vaccin cu un virus anihilat si care pune anticorpii sa lupte cu celulele care scot proteine spike.

Se poate sa aiba dreptate, eu m-am vaccinat cu pfizer si cu rapelul si cred ca e suficient. E ca si cum ai baga in tine un pacat mai mic pentru a pregati organismul de pacatul mult mai salbatic, agresiv si bine dotatat cu viclenie si cruzime al virusului, bazandu-ma pe puterea de la Dumnezeu de curatire si de a crea anticorpi care sa lupte cu pacatul real.

Daca insa te rezumi la lupta exclusiv cu pacatul covid19 neglijand celelalte pacate esti un fraier idiot ce te crezi jmecher ca nu produci virusi covid19 varianta deltaplan insa produci altceva mult mai nociv si de condamnat: minciuni, crime, hule, nebunie, etc ajungand intrun iad mult mai adanc prin neglijenta caci a neglija restul pacatelor doar ca sa iei in considerare un singur pacatel minuscul si inofensiv e o mare nebunie ipocrita si absurda caci practic te imbeti cu apa chioara crezand ca scapi si te salvezi in timp ce te scufunzi in nisip miscator bucurandu-te ca mare iti va fi prabusirea si incantandu-te si mangaindu-te cu ideea ca n-ai facut si n-ai sa faci covid19.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa
Reply With Quote
  #3  
Vechi 23.11.2021, 19:49:17
gpalama's Avatar
gpalama gpalama is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 14.02.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.285
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Moroco Vezi mesajul

..............

Se poate sa aiba dreptate, eu m-am vaccinat cu pfizer si cu rapelul si cred ca e suficient. E ca si cum ai baga in tine un pacat mai mic pentru a pregati organismul de pacatul mult mai salbatic, agresiv si bine dotatat cu viclenie si cruzime al virusului, bazandu-ma pe puterea de la Dumnezeu de curatire si de a crea anticorpi care sa lupte cu pacatul real.

...........


Am ajuns sa o traiesc si pe asta.

Moroncel, marele credincios, fugind cu coada intre picioare dupa vaccin, dupa rapel.

Ti-a mancat lupul credinta in cele 7 trompete apocaliptice?

Nu crezi ca pot sa te salveze?

Necredinciosule, ai fugit mancand pamantul de necredinta... ai bagat cu viteza maxima 2 in tine.



Gunoi de 2 parale, cum dai bir cu fugitii cand e vorba de credinta...


Nu e ca si cum ai baga in tine un pacat mai mic e ca si cum bagi o necredinta in tine, care este deja. Te amagesti cu niste cuvine panarama sectara cu credinta zero.

Marele viteaz care a dat bir cu fugitii la primul semn de boala. Doamne ce haioasa a fost faza, asta "fuga lui Moroncel dupa rapel". Episodul 2, boosterul...


Moroncele pe seara asta ti-ai facut emisiunea, m-ai distrat la maxim.

Last edited by gpalama; 23.11.2021 at 19:51:38.
Reply With Quote
  #4  
Vechi 23.11.2021, 21:20:51
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.226
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Am ajuns sa o traiesc si pe asta.

Moroncel, marele credincios, fugind cu coada intre picioare dupa vaccin, dupa rapel.

Ti-a mancat lupul credinta in cele 7 trompete apocaliptice?

Nu crezi ca pot sa te salveze?

Necredinciosule, ai fugit mancand pamantul de necredinta... ai bagat cu viteza maxima 2 in tine.



Gunoi de 2 parale, cum dai bir cu fugitii cand e vorba de credinta...


Nu e ca si cum ai baga in tine un pacat mai mic e ca si cum bagi o necredinta in tine, care este deja. Te amagesti cu niste cuvine panarama sectara cu credinta zero.

Marele viteaz care a dat bir cu fugitii la primul semn de boala. Doamne ce haioasa a fost faza, asta "fuga lui Moroncel dupa rapel". Episodul 2, boosterul...


Moroncele pe seara asta ti-ai facut emisiunea, m-ai distrat la maxim.

Ti-am zis ca esti pripit.

De aia m-am vaccinat caci eu cred ca vaccinul e bun si util in sensul ca e un pacat mic si anihilat care introdus in organism declanseaza productia de anticorpi care te vor putea apara ma rapid si mai eficient cand ajungi in contact cu virusii reali. Pe unii mari ortodocsi cu functii mari nici asta nu i-a scapat desi au facut si a treia doza, deci e clar ca pe langa vaccin mai e nevoie si de altele ca sa rezisti, sa respecti si sa asculti. Poate are si efect exact invers la unii, in loc sa te ajute, te slabeste in credinta sau iti ataca celulele care produc proteine spike slabind organele.

Iata ca si prin atitudinea asta a ta pripita in care ma condamni daca m-am vaccinat te dovedesti de inconstient care te distrezi pripit de mine socotindu-ma sectar cand se stie ca sectarii, neoprotestanii nu folosesc deloc medicul in timp ce ortodocsii seriosi mai merg si pe la medic. Nu sunt pro vaccin dar nici contra, sunt mai mult contra la certificatul verde caci premerge pecetluirea si prigoana.

Iti dai seama ca si subiectul asta il deraiezi ca sa-l strici?

Panarama sectara esti tu caci din vorbele tale se pare ca tu nu folosesti medicul asa ca neoprotestantii punand in pericol credinciosii si membrii familiei tale fiind un posibil purtator naiv si iresponsabil.

Eu nu m-as fi vaccinat caci n-am nevoie de nimic insa m-am supus institutiei ca sa ne vaccinam. Nu vreau sa mor rapid ca un mucenic ucis de antihristi prin intermediul microbului covid19, caci nu picrobul ucide ci pacatul omului care inmulteste virusii pana moare ci vreau sa mai rabd putin si sa mai traiesc fericirea impreuna cu Dumnezeu, inca de aici. Eu sunt o persoana foarte fericita, nu stiu daca ti-am spus, si foarte multumita de Dumnezeu, de ortodoxie si de Hristos-Cuvantul cu Trambitele Sale si de toata Dumnezeirea. Asa ca sa nu crezi ca raman suparat pe tine pentru nimicurile pe care le debitezi la fiecare postare. Sunt ca niste musculite melanogangster ce vor sa devieze o ghulea de de otel cu miez de plumb asa ca o chefa pusa la temelia casei spre daramarea pacatelor din ea.

Cimbrul se zice ca ajuta si busuiocul si menta la plaman. Dar ”ce-ti pasa tie chip de lut dac-oi fi eu sau altul”, tu osandeste mai departe mereu sfintii si dreptii acuzandu-i de sectarism ca sa te autoexcluzi tot mai mult nu din biserica luptatoare in care te inchipui ca esti mare ci din Dumnezeu.

Decat un pripit nepasator de ce-si face cu sufletul si cu viitorul sufletului sau, asta esti. Treaba ta, iar te iert, dar te rog nu mai devia de la subiect spre obsesiile tale. Poti sa zici ceva si la subiect? Daca nu, atunci da-ti seama ca ”cine zice ala e”... sti tu... nu zic mai mult... decat un pripit nepastor si iresponsabil asta esti.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa
Reply With Quote
  #5  
Vechi 24.11.2021, 19:06:54
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.226
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul



Gunoi de 2 parale, cum dai bir cu fugitii cand e vorba de credinta...
Iata ca si Patriarhul Daniel marturiseste ca s-a vaccinat.

Acuma iti inghiti vorbele urate si iti recunosti pripeala?

Nu-ti dai seama ca tu esti sectantul care nu vrea sa foloseasca niciodata medicul sau vaccinul?

Nu sunt pro vaccinare deoarece vaccinul poate sa declanseze lupta impotriva propriilor celule ce genereaza proteine spike.

O doza, un rapel cred ca e suficient. Cine nu vrea, cu atat mai bine daca scapa fara sa se vaccineze. Sistemul lui devine mai puternic si mai vigilent, mai credincios, mai veghetor, mai adaptat oricaror situatii.

Vaaccinul cu ARNmesager in functie de cum e programat poate declansa o crestere masiva a numarului de anticorpi care vor ataca celulele care produc tot felul de proteine (spike de ex) si daca le detecteaza in sistem le ucide desi ele nu sunt vinovate si asta poate slabi organismul si sa-l puna in pericol caci e un fel de autodistrugere programata. Deci nu recomand vaccinarea decat la cei care au multe comorbiditati, sunt obezi, au diabet sau alte boli cronice stiind ca e un pacat introdus sub piele , un pacat mic si anihilat ca sa reactioneze organismul in Harul lui Dumnezeu si sa produca anticorpi care vor putea lupta mai bine cu productia de virusi plini de pacatul salbatic la momentul contaminarii.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 24.11.2021 at 19:10:53.
Reply With Quote
  #6  
Vechi 24.11.2021, 23:31:31
gpalama's Avatar
gpalama gpalama is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 14.02.2010
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.285
Implicit

Cameleon duhovnicesc ce esti, esti ca sarpele si cameleonul...

Tot trambitai credinta ta, si acum fugi ca speriatul sa te scape... lumea si nu Dumnezeu.

Da Trambitele tale nu au puterea sa te salveze? Sa te vindece?

Unde a fost credinta ta donle?

In toate posturile faci prozelitism la Trambitele tale la Trompetele Apocaliptice. Acum ti-ai pierdut increderea in ele?

Daca sunt mai mari decat profetii nu trebuiau sa te ajute in special pe tine, ultimul ramas dintre credinciosi?


Tu, care esti atat de mare, profet intre profetii sectari, descoperitorul pamantului plat, antivaccinistul vaccinat, sectarul nesectar, ordoxul condamnat de BOR, chiar credinta ti-a fost atat de putina incat sa nu crezi prin necredinta ca necredinta te salveaza de orice boala?



Unde ti-e credinta domnle ca ne tot arati din alea cu vise, ca esti mare si ai descoperiri... ti-a pierdut dumnezeul pe drum?
Reply With Quote
  #7  
Vechi 24.11.2021, 23:32:21
Iorest Iorest is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.08.2016
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.827
Implicit

P.F. Daniel nu s-a vaccinat în fața camerelor cu bicepsul la vedere ca președinții și premierii statelor, deci s-a ferit să o facă în fața camerelor (asta spune ceva).

Patriarhul Daniel răspunde ziariștilor care-l chestionau ce caută în Parlament (la ședința camerelor reunite cu ocazia 1 Decembrie), un fel de cum ați intrat aici, v-ați vaccinat ?

Și acesta spune da, gata! (cu întrebările suplimentare pe temă)... pare mai degrabă stânjenit că a trebuit să spună da.

P.F Daniel are ceva afecțiuni specifice vârstei (70 de ani), în 2012 a leșinat la o slujbă la Mizil, poate și aceasta e o cauză:

https://stirileprotv.ro/stiri/actual...din-mizil.html

P.F Daniel momentan nu a impus certificatul verde preoților sau să facă presiuni că-i dă afară, deci a lăsat o portiță.

Poate e obligat să susțină partea vaccinului pentru că nu primește fonduri pentru construirea Catedralei Naționale și cât timp va fi șantier, mereu va fi presat.

Dacă aceasta e cauza mai bine ar merge exclusiv pe contribuții proprii să nu fie tot felul de pretenții din exterior.
__________________
„Că s-a întărit mila Lui peste noi și adevărul Domnului rămâne în veac.” Ps.116, v.2.
Reply With Quote
  #8  
Vechi 25.11.2021, 11:46:35
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.226
Implicit

Citat:
În prealabil postat de gpalama Vezi mesajul
Cameleon duhovnicesc ce esti, esti ca sarpele si cameleonul...

Tot trambitai credinta ta, si acum fugi ca speriatul sa te scape... lumea si nu Dumnezeu.

Da Trambitele tale nu au puterea sa te salveze? Sa te vindece?

Unde a fost credinta ta donle?

In toate posturile faci prozelitism la Trambitele tale la Trompetele Apocaliptice. Acum ti-ai pierdut increderea in ele?

Daca sunt mai mari decat profetii nu trebuiau sa te ajute in special pe tine, ultimul ramas dintre credinciosi?


Tu, care esti atat de mare, profet intre profetii sectari, descoperitorul pamantului plat, antivaccinistul vaccinat, sectarul nesectar, ordoxul condamnat de BOR, chiar credinta ti-a fost atat de putina incat sa nu crezi prin necredinta ca necredinta te salveaza de orice boala?



Unde ti-e credinta domnle ca ne tot arati din alea cu vise, ca esti mare si ai descoperiri... ti-a pierdut dumnezeul pe drum?
Dragul meu, Domnul Trambitelor, Hristos-Cuvantul m-a inviat si m-a vindecat cand eram aproape sigur mort, nu stiu probabil de covid sau de ceva foarte grav ca boala se tot agrava chiar sub medicatie si sufeream deja de cateva zile si iata ca nu mai puteam respira si nu mai aveam nicio speranta. Am strigat dupa El si m-a salvat doar cu Cuvantul in ceasul acela, deci de atunci inainte ii datorez viata ca un slujitor daca sunt recunoscator cinstit.

Dar nu se cuvine sa-L ispitim cu nepasarea de suflet si nici de trup ci e bine sa folosim si traTAmentele duhovnicesti si medicale. Pricepi?.. Si de aceea m-am vaccinat caci lucrand printre studenti nu se poate sa fiu iresponsabil sa ma opun institutiei si sa ma sinucid prin iresponsabilitate. Crezi?

Mie mi-e clar ca nu vaccinarea e problema ci vaccinarea obligatorie-silnicopata si certificatul-cazierul verde si digitalizarea spre simplificarea birocratiei ca sa-ti adune intrun singur cip-stik toate datele si sa te pecetluiasca cu o identitate lumeasca pentru ca sa aparti sistemului lumesc condus de antihrist si sa te reeduce si sa te reintegreze ca sa dai dreptate la toata ”stiinta” si ”justitia” lumii care nu ajuta pe nimeni fiind o desertaciune a desertaciunilor, vorba sfânteleptului rege Solomon ziditorul vechiului Templu al lui David.

Esti pripit si scoti sunete oparite (cucuvrEU, chiul, cucuvreEU) din gurita aia neagra in cerul gurii, gurita de pui de broasca stricata, din ala care se da victima si face mereu pe dos sufland laudarosenie corupta si chemare la inhaitare si prigonire.

Nu trambitam credinta mea ci marturiseam credinta caci e porunca. Nu-s trambita ci un ortodox mic ucenic asa cum se vede din semnatura.

Dar tu ce esti daca nu iei pilda de la patriarh ca sa nu osandesti pe cei ce se vaccineaza ca un sectar veritabil ce se lupta ca sectele, cu ”sectele”?

Nu ti-am repetat ca esti confuziv si analfabet si nu vrei sa deosebesti neoprotestantii (sectele) de Trambite? Dar nici sectele nu e voie sa le osandesti si sa le terorizezi lansand prigoane inchizitoriale slugarnice marelui papalâc ci daca esti investit ca arhiereu sau preot sau daca esti trimis, abea atunci ai autoritatea sa te pronunti, mustrand cu duhul blandetii nu en gross ci doar fapta si viciul cel rau, neiubirea de Hristos-Cuvantul dovednind duhovniceste ca nu esti ipocrit incat sa se poata vedea si simti ca ai duh umilit, inima blanda si smerita.

Marsh la lectii ca te crezi invatat, cult, stiutor dar te manifesti ca un sectar-sectar raspopit care s-a intors sa slugarniceasc marele babilon si idealul papalâcului care o sa-ti dea o comuniune ”sfanta” in dovleacul de Hellovewin unde o sa (i)rationalizati pana o sa cadeti de tot afara din pom.

”Cucuvai, cucuvrEU, cucuvai, cucuvrEU,...” hai nu carai pe sfinvers si nu te mai da victima oparita caci nu io ci tu esti serpisorul cameleon care cu un ochi te uiti la slanina si cu celalalt vdupa mustele stricate pe care vrei sa le inghiti ca-ti dau apa la moara gogoserpisorilor-VIPeresuUsurilor-shefhuletzele ce-ti ies din gurita indreptatindu-ti mitomania care te face ”vrednic” ca un Conte berău, vrednic de gloria bunicului sau mare baalron de MieunhauhauZen.

Nu ma astept sa-ti revii, esti o cauza pierduta, dar atat de tare crezi in necredinta ta nedrepta primita kkdău de la pripitii sefi incat toti naivii se iau dupa tine. Asa asa, du-i in ”mila”-râpă, acolo e valea lui piliosafat, valea mortii unde pruteti sa va jucati dea niriirirvana provocand si ispitind ucenicii si batjochurind eroii si mucenicii.
__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 25.11.2021 at 14:41:10.
Reply With Quote
  #9  
Vechi 27.11.2021, 10:54:16
solidar solidar is offline
Member
 
Data înregistrării: 23.11.2021
Mesaje: 35
Implicit

Militarul Sorin Ștefănescu, victimă a vaccinării cu serul Pfizer.
https://www.youtube.com/watch?v=Caqv-B-pUtc

Alte cazuri

Care este explicația pentru explozia de accidente cardio-vasculare în rândul sportivilor?
https://www.stiri-alternative.ro/san...l-sportivilor/

Situație tot mai ciudată, după vaccinare: Mulți fotbaliști au început să cadă chiar în timpul antrenamentelor sau al meciurilor - Ultimul caz vine din Anglia
https://www.stiripesurse.ro/situatie...a_2114340.html

VIDEO | Încă doi fotbaliști s-au prăbușit pe teren: unul chiar în Liga Campionilor. Cel mai recent bilanț: trei jucători în trei zile
https://r3media.ro/video-inca-doi-fo...-in-trei-zile/
Reply With Quote
  #10  
Vechi 27.11.2021, 11:02:04
solidar solidar is offline
Member
 
Data înregistrării: 23.11.2021
Mesaje: 35
Implicit

Varujan Vosganian: Colegul nostru, Mihai Furtună, a fost internat de urgență după a treia doză, a intrat în comă și a murit. Cei de la Salvare au recunoscut că e de la vaccin, dar nu au avut curaj să scrie asta
https://r3media.ro/varujan-vosganian...-a-treia-doza/

Varujan Vosganian reactie la declaratia lui Tudor Gheorghe
https://www.stiripesurse.ro/varujan-...i_2113645.html
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare