Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 15.05.2010, 19:50:30
elena20 elena20 is offline
Member
 
Data înregistrării: 22.09.2009
Mesaje: 36
Exclamation Ah1n1

va rog sa cititi acest articolhttp://saccsiv.wordpress.com/2009/10/27/parintele-iustin-parvu-%E2%80%9Esolu%C2%ACtii-omen%C2%ACesti-nu-sunt-dragii-mei-solu%C2%ACtia-este-moartea-pen%C2%ACtru-hris%C2%ACtos%E2%80%9D-despre-vaccinare-evrei-preoti-politicieni-si-siste/
despre ce vaccin vorbeste parintele Iustin?cumva despre cel impotriva gripei porcine?mie nici nu mi-ar fi trecut prin cap ca are vreo problema vaccinarea impotriva acestei boli.
daca stiti mai multe lucruri despre aceasta vaccinare va rog sa-mi spuneti si mie.are vreo legatura cu biocipurile?
Doamne ajuta!
Reply With Quote
  #2  
Vechi 15.05.2010, 20:00:31
gabriela8 gabriela8 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 31.10.2009
Locație: Romania
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.122
Send a message via Skype™ to gabriela8
Implicit

S-a mai discutat despre acest vaccin pe forum. Nu e bun vaccinul si da ar putea avea legatura si cu cipurile... Prea bate la ochi dorinta lor subita pentru binele nostru insa vad ca acum a murit virusul nu se mai spune nimic... dar acusi isi aduc aminte si incepe un nou val de gripa...
Reply With Quote
  #3  
Vechi 15.05.2010, 20:02:09
colaps's Avatar
colaps colaps is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 21.04.2010
Locație: dor de Moldova...
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.210
Implicit

Maine poimaine ne trezim gripa soparlelor sau gripa ursilor sau nu mai stiu eu ce inventie nascocita in laborator.
Reply With Quote
  #4  
Vechi 15.05.2010, 20:07:37
eodor nastasa's Avatar
eodor nastasa eodor nastasa is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 31.03.2010
Locație: ...
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.038
Implicit

Citat:
În prealabil postat de colaps Vezi mesajul
Maine poimaine ne trezim gripa soparlelor sau gripa ursilor sau nu mai stiu eu ce inventie nascocita in laborator.
Sau cu gripa A1O1, sau gripa ce afecteaza, numa', da numa', "ortodocsi", si, parca'l vaz pe dom' felcer saf, cum roteste spumegand, pe deasupra lu' capu' sau luminat, siringa cu antidotu', niscavai mercur si cip(bip)-ulete...asa de insanatosire...prin "marcare".

Fara bascalie, astia chiar ne cred tampiti...mama lor...de pizivenchi.
__________________
Intunericul este doar absenta Luminii...
Reply With Quote
  #5  
Vechi 15.05.2010, 20:11:07
arwein's Avatar
arwein arwein is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 07.01.2010
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 582
Implicit

Am facut vaccinul; credeti ca mi-au bagat un microcip prin el?
Reply With Quote
  #6  
Vechi 15.05.2010, 21:01:18
Langu Langu is offline
Banned
 
Data înregistrării: 08.02.2009
Locație: Madrid
Religia: Alta confesiune
Mesaje: 543
Trimite un mesaj prin Yahoo pentru Langu
Implicit

Depinde cum te simti,cum gandesti.Daca esti pro vest(doar in sensul socio-economic) sigur ai un cip,daca iti trece prin cap sa recunosti vreo virtute religioasa(ne-crestin-ortodoxa) atunci ai cel putin doua cipuri.Dar nu te speria,cu pocainta,un popa bun si neaparat sa te spovedesti si ai scapat.
Reply With Quote
  #7  
Vechi 15.05.2010, 21:06:13
colaps's Avatar
colaps colaps is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 21.04.2010
Locație: dor de Moldova...
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.210
Implicit

Daca stiai in prealabil ca exista o sansa sa iti puna cip prin vaccin, atunci ar fi fost un pacat urat.

Dar fiindca nu erai informat(a), nu cred ca te va pedepsi Domnul pentru asta
Reply With Quote
  #8  
Vechi 15.05.2010, 21:23:05
arwein's Avatar
arwein arwein is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 07.01.2010
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 582
Implicit

Nu-i prea bine, n-am febra, dar am ceva admiratie pentru vest ...aveam si inainte de vaccinare, acum nu simt mai tare crescand in mine o dorinta pentru emigrare...ma gandesc ca totusi s-ar putea sa fie un simplu vaccin antigripal; am uitat sa spun- vaccinul a fost romanesc! ceea ce inseamna ca poate microcipul e ceva cu ramanerea in tara. Daca ma gandesc mai bine- asta trebuie sa fie.
Reply With Quote
  #9  
Vechi 15.05.2010, 21:27:01
colaps's Avatar
colaps colaps is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 21.04.2010
Locație: dor de Moldova...
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.210
Implicit

Citat:
În prealabil postat de arwein Vezi mesajul
Nu-i prea bine, n-am febra, dar am ceva admiratie pentru vest ...aveam si inainte de vaccinare, acum nu simt mai tare crescand in mine o dorinta pentru emigrare...ma gandesc ca totusi s-ar putea sa fie un simplu vaccin antigripal; am uitat sa spun- vaccinul a fost romanesc! ceea ce inseamna ca poate microcipul e ceva cu ramanerea in tara. Daca ma gandesc mai bine- asta trebuie sa fie.
E grav... trebuie sa te prezinti de urgenta la doctor. Cred ca vaccinul ti-a umflat glanda occidentala si trebuie sa ti-o amputeze!
Reply With Quote
Răspunde