Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #21  
Vechi 24.09.2011, 16:38:46
dorinastoica14
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Noesisaa Vezi mesajul
Anca, in cei cinci ani ai mai plecat si revenit de cateva ori. Cand cineva pleaca, atunci pleacca, posteaza din ce in ce mai putin...si dupa un timp deloc.
Ai dreptate Noesia. Ai gândit exact cum ar fi gândit Anca despre altcineva care era în aceiași postură.

Eu îl rog pe admin. să nu-i aprobe ștergerea contului.

Dacă este hotârâtă să nu mai scrie să nu mai scrie dar să nu-și șteargă contul. Sfinții Părinți ne spun să postim cu pâinea în traistă așa că Anca draga mea prietenă ce-ar fi să faci și tu la fel. Mai lasă-ți contul un timp ca să îți pui la încercare puterea de a te abține. Așa cum a făcut Jenica. Acum ea și-a șters contul. dar a stat mult timp fără a scrie un cuvințel. Nici Marina nu și l-a șters iar Mirela postează f.f.f rar la fel cu Ica sau Georgeta
Eu mă gândesc să renunț la internet dar încă mai am de lucru pentru a termina ce mi-am propus.
Dacă pleci de aici și continui să intri pe alte situri ortodoxe s-ar putea să te dezamăgească și acolo ceva sau cineva și tot patima netului o vei avea.
Un mic sfat de la " una care o face pe deștepta" (prietenă și soră întru credință-Dorina)
Reply With Quote
  #22  
Vechi 24.09.2011, 19:55:13
icamilin's Avatar
icamilin icamilin is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 05.05.2007
Locație: Timisoara Romania
Religia: Ortodox
Mesaje: 737
Implicit Regrete???!!!

[quote=dorinastoica14;402925]... posteaza f.f.f rar la fel cu Ica sau Georgeta

Anca draga, eu multumesc lui Dumnezeu ca am intrat pe acest forum si te-am cunoscut, mai intai virtual apoi a ingaduit Domnul sa ne si intalnim " fata-n fata ". Sunt tare fericita!( Acum trei-patru ani era o atmosfera mult mai linistita intre forumisti dar pe zi ce trece atmosfera a devenit tot mai incarcata, mai plina de contradictii, parca ne-am lua la intrecere care stim mai multa religie.... )
Imi pare rau ca ai luat o decizie asa transanta de care se vor bucura cu precadere cei de alte confesiuni.
Prefer sa citesc din umbra ( cand imi permite timpul ) si de fapt de ce sa nu recunosc, n-am scris prea mult nici odata de cand activez pe acest forum.
Adevarul e ca nici nu am cunostintele tale legate de religie in general ca sa pot combate sau afirma ceva. Postarile mele sunt legate in general de " Intamplari adevarate ", " Umanitare " sau de aniversarea unor sfinti dragi mie.
E o mare pierdere plecarea ta de pe Forum!!!
Bunul Dumnezeu sa te lumineze si sa-ti arate calea pe care sa mergi!
Te imbratisez cu mult drag, icamilin
__________________
" Fiti buni intre voi si milostivi, iertand unul altuia, precum si Dumnezeu v-a iertat voua in Hristos "

Last edited by icamilin; 24.09.2011 at 20:00:01.
Reply With Quote
  #23  
Vechi 24.09.2011, 21:15:33
tigerAvalo9 tigerAvalo9 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 28.03.2008
Locație: Galati
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.448
Implicit

Imi pare rau


Dumnezeu sa te binecuvinteze si sa iti calauzeasca sufletul in drumul spre mantuire!

Reply With Quote
  #24  
Vechi 26.09.2011, 08:05:17
tabitha's Avatar
tabitha tabitha is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 06.04.2011
Locație: usa
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.955
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Miha-anca Vezi mesajul
Va doresc tot binele din lume si mantuire!
Doamne ajuta!
Multumim, asemenea! Anca, sa ai parte de tot ce iti doresti. Sa fii iubita si fericita, alaturi de cei dragi.
Reply With Quote
  #25  
Vechi 26.09.2011, 13:54:30
Negroponte's Avatar
Negroponte Negroponte is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 14.06.2006
Locație: Barlad
Mesaje: 747
Implicit

Sa ne vedem la poarta Raiului Anca!Domnul sa te binecuvanteze si sa te ocroteasca!
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
De pe un alt forum.. xanixade Generalitati 1 04.06.2011 15:30:51
Dictionar forum Melissa Generalitati 38 10.02.2011 10:26:18
FORUM iosif Generalitati 16 30.06.2009 08:17:16