Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 10.03.2013, 01:17:25
tigerAvalo9 tigerAvalo9 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 28.03.2008
Locație: Galati
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.448
Implicit Jumatatea mea

Salutare.Nu credeam ca o sa pun topicul asta dar sunt curios de raspunsuri si pareri.Si pana la urma nu e nimic rau in asta.Deci,eu am 18 ani pana acum nu am avut NICIO relatie de dragoste cu vreo fata.De ce?Pai eu sunt genul de baiat mai linistit,mai cuminte,mai timid si emotiv si pana acum nu am avut lipici la fete,au fost cazuri in care doar asa au zis ca arat bine ,ca sunt simpatic si ca imi place ca e linistit dar nu s-au mai dezvoltat.Sunt genul de om care tine in el,ascult muzica moderna adolescentina dar si muzica crestina inclusiv pricesnele si bizantina putin.Dar problema nu e asta,problema e ca nu sunt urat deloc sau nu sunt chiar asa de urat si totusi nu am nicio relatie.Ma tot incearca gandul ca eu nu voi avea niciodata vreo fata alaturiSi ma intristeaza si ma face sa sufar.As vrea un copil,un baiat (sau fata dar mai bine nu),m-am gandit si la nume,vreau sa las ceva in viata asta in urma,vreau sa particip si eu la crearea unei vieti alaturi de marele Creator.Dar de unde,daca eu nu am avut pana acum nicio relatie.Oare nu voi avea niciodata vreo relatie,vreo fata?
Sincer,imi plac fetele brunete si satene.Mentionez ca vorbesc pe messenger si pe facebook cu mai multe fete,multe mi-au zis ca sunt frumos ,simpatic dar niciuna nu a dezvoltat.Au fost de genul de bascalie,ca ne iubim,multi ma apreciau doar pentru simpaticie si pentru credinta dar niciuna pentru felul meu de a fi.Si nu sunt deloc rau si uracios.Nu sunt genul de smecher,am vrut dupa cum ati vazut sa imi fac un tatuaj dar cred ca renunt,am vrut si un cercel in ureche frumos dar tot asa cred ca renunt,eventual imi iau o bicicleta sa ma plimb pe faleza,pasiunea mea dintotdeauna.Sunt 50% hotarat.60% hai.Imi place la nebunie fotbalul,muzica si religia,religia e pe primul loc alaturi de fotbal si apoi muzica sau muzica pe 2 si fotbalul pe 3 sau nu stiu
Sincer,nu vreau relatii sexuale decat dupa casatorie sau nu stiu sigur,dar nu ma intereseaza asta deloc.Vreau jumatate.A si inca ceva IMPORTANTroblema e ca nu prea stiu sa ma comport cu o fata adica nu faptul ca o bat si o injur Doamne fereste ci faptul ca mi-e frica sa nu ii fac pe plac,sa ii fiu la suflet,sa tina relatie pana la moarte si dincolo de ea.Sunt trist,fericit,trist ,fericit,trist,fericit.Trist pentru ce v-am zis mai sus,fericit nu stiu,asa mi-e starea.:Oare nu voi avea niciodata o fata?Voi cum v-ati cunoscut jumatatea si cum ati proceda in locul meu?Spuneti-va sfatul si opinia
Reply With Quote
 

Thread Tools
Moduri de afișare