Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #11  
Vechi 09.05.2009, 21:24:27
nadia.r's Avatar
nadia.r nadia.r is offline
Member
 
Data înregistrării: 31.12.2008
Religia: Ortodox
Mesaje: 43
Implicit

Citat:
În prealabil postat de sia Vezi mesajul
Eu nu vad nimic grav ! nu te mai necaji si apoi langa avatar apare si numele, asa ca nu vad nicio problema . Pai unde sa pleci Nadia ,zau asa !
Uite iti ofer o floricica sa-ti treaca supararea !
eu m-am suparat ca s-a purtat urat,sincer chiar aveam de gand sa-l schimb cu o fotografie personala,nu plec de pe forum dar decat sa fiu certata mai bine raman doar cu cititul si nu mai postez,asa nu o sa mai fie nimeni deranjat,multumesc frumos pentru floare, atata puritate si finete,ador florile
Reply With Quote
  #12  
Vechi 09.05.2009, 21:35:44
cristiboss56's Avatar
cristiboss56 cristiboss56 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 16.12.2006
Locație: Oricare ar fi vicisitudinile zilelor și anilor,oricare ar fi durata lor,vine ora răsplatei:BRĂTIANU
Religia: Ortodox
Mesaje: 32.376
Implicit

Citat:
În prealabil postat de nadia.r Vezi mesajul
eu m-am suparat ca s-a purtat urat,sincer chiar aveam de gand sa-l schimb cu o fotografie personala,nu plec de pe forum dar decat sa fiu certata mai bine raman doar cu cititul si nu mai postez,asa nu o sa mai fie nimeni deranjat,multumesc frumos pentru floare, atata puritate si finete,ador florile
[COLOR=DarkOrange]Nu are sens sa te mahnesti, doar pentru atat. In viata sunt lucruri cu mult mai grele si mai grave. [/COLOR]
__________________
Biserica este dragoste, așteptare și bucurie.
(Părintele Alexander Schmemann)
Reply With Quote
  #13  
Vechi 10.05.2009, 11:53:41
nadia.r's Avatar
nadia.r nadia.r is offline
Member
 
Data înregistrării: 31.12.2008
Religia: Ortodox
Mesaje: 43
Implicit

Citat:
În prealabil postat de cristiboss56 Vezi mesajul
[COLOR=DarkOrange]Nu are sens sa te mahnesti, doar pentru atat. In viata sunt lucruri cu mult mai grele si mai grave. [/COLOR]
multumesc mult
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Explicatie pentru aceste verseturi? Luca 16.1-12 moldoveanu Din Noul Testament 7 16.11.2019 15:01:56
Ce explicatie poate exista? Iuliiiii Generalitati 30 08.08.2011 11:28:36