Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 29.04.2010, 13:12:20
mihailt mihailt is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.01.2008
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.198
Implicit Cum face noua Irodiada dna Elena Udrea inselata de draci sminteala in popor

http://www.ziarullumina.ro/articole;...i-la-Iasi.html
http://www.ziarullumina.ro/imagine.p...ile0073321.jpg
Nu prea inteleg ce cauta dl Basescu stand in acelasi rand cu dna Elena Udrea langa dansa adica ce cauta dna Udrea care e numai ministru al turismului in rand cu doi presedinti de tara si un mitropolit.
Cred ca locul dnei Elena Udrea era sa stea in spate cu ceilalti ministri de acolo.
(unde se afla si dl ministru Berceanu)
Din cate tiu minte dl Basescu e casatorit la Sfanta Biserica iar sotia dlui Basescu nu e dna Udrea care e casatorita cu altcineva.
Asa ca iar nu inteleg ce cauta dna Udrea acolo.Daca dl Basescu dorea putea sa isi ia sotia domniei sale sa stea in rand cu dansul dar nu pe dna Udrea.Sotia dlui Basescu putea sa stea alaturi de dansul in calitate de de sotie a presedintelui Romaniei,dar dna Elena Udrea nu cred.


Va dati seama ca aceste poze au ajuns in multe locuri asa dracii inseland pe noua Irodiada,dna Elena Udrea sa faca sminteala in popor pozandu-se stand alaturi de dl Basescu,foarte aproape.
__________________
"și dacă orb pe orb va călăuzi, amândoi vor cădea în groapă." - nu luati de bun tot ce scriu eu.

Last edited by mihailt; 29.04.2010 at 13:23:42.
Reply With Quote
  #2  
Vechi 29.04.2010, 14:48:53
ai2 ai2 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 24.10.2008
Locație: Micul Paris medieval
Mesaje: 1.625
Implicit

da tu numai inselati de draci vezi? Si ce criterii folosesti cand cataloghezi pe cineva ca fiind inselat de draci? Eu vad o poza cu niste ministri (cred) si Base si Udrea si doi popi, unul mai timid si mai retras. De unde rezulta ca e inselata de draci Elena Udrea?

Cum nu-ti convine ceva repede personajul e "inselat de draci".
Reply With Quote
  #3  
Vechi 29.04.2010, 14:54:41
mihailt mihailt is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.01.2008
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.198
Implicit

Mai frate in dreapta lui IPS Teofan sta presedintele Republicii Moldova,in stanga presedintele Romaniei,dl Basescu.
E foarte normal sunt inalti demnitari ai unor state impreuna cu IPS Teofan,Mitropolitul Moldovei.
In spatele lor stau ceilalti minstri.
Acum ce cauta dna Elena Udrea in stanga dlui Basescu,pentru ce nu e cu ceilalti ministri in spate?
Mai apoi sta aproape lipita de dl Traian Basescu dna Elena Udrea.
Tot e bine ca nu se tin de mana.

Cum se vede PS Calinic a luat distanta fata de dna Udrea stand destul de departe.
__________________
"și dacă orb pe orb va călăuzi, amândoi vor cădea în groapă." - nu luati de bun tot ce scriu eu.
Reply With Quote
  #4  
Vechi 29.04.2010, 15:25:17
ai2 ai2 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 24.10.2008
Locație: Micul Paris medieval
Mesaje: 1.625
Implicit

Citat:
În prealabil postat de mihailt Vezi mesajul
Mai frate in dreapta lui IPS Teofan sta presedintele Republicii Moldova,in stanga presedintele Romaniei,dl Basescu.
E foarte normal sunt inalti demnitari ai unor state impreuna cu IPS Teofan,Mitropolitul Moldovei.
In spatele lor stau ceilalti minstri.
Acum ce cauta dna Elena Udrea in stanga dlui Basescu,pentru ce nu e cu ceilalti ministri in spate?
Mai apoi sta aproape lipita de dl Traian Basescu dna Elena Udrea.
Tot e bine ca nu se tin de mana.

Cum se vede PS Calinic a luat distanta fata de dna Udrea stand destul de departe.
Dar de ce sta Basescu in stanga si presedintele Moldovei in dreapta? nu cumva sunt si ei inselati de draci?
Plus ca Berceanu are o cravat in dungi semn clar de posedare draceasca! Alti doi la fel.
Cel din spate, nu stiu cum il cheama, se uita aiurea. Draci, ce sa mai!?
Cel din stanga e rosu ca dracu!
Si eu care nu observasem asemenea infiltrari de elemente straine intr-o poza aparent normala.
Reply With Quote
  #5  
Vechi 29.04.2010, 15:27:07
Marius22 Marius22 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 23.07.2007
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.345
Implicit

Citat:
În prealabil postat de mihailt Vezi mesajul
Nu prea inteleg ce cauta dl Basescu stand in acelasi rand cu dna Elena Udrea langa dansa adica ce cauta dna Udrea care e numai ministru al turismului in rand cu doi presedinti de tara si un mitropolit.
Mihail, acum sa nu exageram. Dupa cum se observa, imaginea nu este chiar un simplu instantaneu, avand si putina "regie" in spate. Elena Udrea fiind singura femeie din cadrul acelui grup de persoane, probabil a fost asezata in primul rand, din politete.
Reply With Quote
  #6  
Vechi 29.04.2010, 16:09:16
ai2 ai2 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 24.10.2008
Locație: Micul Paris medieval
Mesaje: 1.625
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Marius22 Vezi mesajul
Mihail, acum sa nu exageram. Dupa cum se observa, imaginea nu este chiar un simplu instantaneu, avand si putina "regie" in spate. Elena Udrea fiind singura femeie din cadrul acelui grup de persoane, probabil a fost asezata in primul rand, din politete.
Eu cred ca si tu esti inselat de draci daca nu vezi ca Udrea e inselata de draci!!!
Reply With Quote
  #7  
Vechi 29.04.2010, 17:11:33
mihailt mihailt is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.01.2008
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.198
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Marius22 Vezi mesajul
Mihail, acum sa nu exageram. Dupa cum se observa, imaginea nu este chiar un simplu instantaneu, avand si putina "regie" in spate. Elena Udrea fiind singura femeie din cadrul acelui grup de persoane, probabil a fost asezata in primul rand, din politete.
Daca e regie atunci pentru ce PS Calinic Botosaneanul sta asa departe de dna Udrea?
(ierarhul cel mai din dreapta pozei).
Fii mai frate serios.
__________________
"și dacă orb pe orb va călăuzi, amândoi vor cădea în groapă." - nu luati de bun tot ce scriu eu.
Reply With Quote
  #8  
Vechi 29.04.2010, 17:37:50
mihailt mihailt is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 04.01.2008
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 3.198
Implicit

Iata ce zic niste ziare straine:
http://www.timesonline.co.uk/tol/new...cle6968446.ece

Dna Elena Udrea fiind inselata de draci sa minta zice ca nu e adevarat,da pozele de dansa si le-a pus pe facebook zic altceva.
Acolo (pe facebook) are o poza seminud.Chiar poza din revista The one despre care se pare ca era vorba in articolul de pe timesonline.
http://www.facebook.com/group.php?gi...47334&v=photos
Linkul la grupul de pe facebook e luat chiar de pe blogul dnei Elena Udrea.

De ce credeati ca PS Calinic Botosaneanul a stat la asemenea distanta fata de aceasta inselata de draci?Degeaba?Nicidecum.
__________________
"și dacă orb pe orb va călăuzi, amândoi vor cădea în groapă." - nu luati de bun tot ce scriu eu.
Reply With Quote
  #9  
Vechi 29.04.2010, 17:55:34
andreicozia andreicozia is offline
Banned
 
Data înregistrării: 23.02.2009
Locație: Hristos, Budha, Mohamed, Krisna, iubire, pace
Religia: Ortodox
Mesaje: 4.810
Implicit

Citat:
În prealabil postat de mihailt Vezi mesajul
[url]... ce cauta dna Udrea care e numai ministru al turismului in rand cu doi presedinti de tara si un mitropolit.
.
Hai mai Mihail ce ai cu ea?
Eu unul prefer sa vad o femeiusca simpatica in guvern decit vre-un bosorog de-a lui nea Nicu care-si trage pirturile dupa el. La fel este si in Ucraina unde este o placere sa te uiti la premiera lor, care este o femeie draguta, cu codita aia, trademak-ul ei :))

Itit dai seama ce bine se simt cei doi presedinti impreuna cu mitropolitul. Asa isi mai clatesc si ei privirile mai schimba o vorba o gluma si nu se impiedica in ridurile aproapelui.

Linisteste-te! :))) si mai zimbeste si tu!
Reply With Quote
  #10  
Vechi 29.04.2010, 19:00:42
gabriela8 gabriela8 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 31.10.2009
Locație: Romania
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.122
Send a message via Skype™ to gabriela8
Implicit

Citat:
În prealabil postat de mihailt Vezi mesajul
http://www.ziarullumina.ro/articole;...i-la-Iasi.html
http://www.ziarullumina.ro/imagine.p...ile0073321.jpg
Nu prea inteleg ce cauta dl Basescu stand in acelasi rand cu dna Elena Udrea langa dansa adica ce cauta dna Udrea care e numai ministru al turismului in rand cu doi presedinti de tara si un mitropolit.
Cred ca locul dnei Elena Udrea era sa stea in spate cu ceilalti ministri de acolo.
(unde se afla si dl ministru Berceanu)
Din cate tiu minte dl Basescu e casatorit la Sfanta Biserica iar sotia dlui Basescu nu e dna Udrea care e casatorita cu altcineva.
Asa ca iar nu inteleg ce cauta dna Udrea acolo.Daca dl Basescu dorea putea sa isi ia sotia domniei sale sa stea in rand cu dansul dar nu pe dna Udrea.Sotia dlui Basescu putea sa stea alaturi de dansul in calitate de de sotie a presedintelui Romaniei,dar dna Elena Udrea nu cred.


Va dati seama ca aceste poze au ajuns in multe locuri asa dracii inseland pe noua Irodiada,dna Elena Udrea sa faca sminteala in popor pozandu-se stand alaturi de dl Basescu,foarte aproape.

Stii ce am auzit eu la Antena3? Ca Elena Udrea viseaza sa ajunga presedinta Romaniei
Asa ca eu cred ca pentru asta se pregateste intens si nu ii scapa nimic, ia lectii
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Ce popor vom ajunge ? alinnasser2010 Generalitati 335 19.07.2011 13:12:46
Despre sminteala (si dezbinare) Jane Says Generalitati 30 22.03.2010 01:28:43
POPOR ALES, IUDEOMASONERIE SI IUDEOCOMUNISM adelin_antonescu Iudaismul 3 14.06.2007 20:17:40