Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #21  
Vechi 28.09.2009, 10:49:20
Simona-Marilena's Avatar
Simona-Marilena Simona-Marilena is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.08.2009
Locație: Ilfov
Religia: Ortodox
Mesaje: 185
Implicit

Citat:
În prealabil postat de flegmatic Vezi mesajul
Eu cred te atrage genul asta de "damaged" boys pe care vrei sa-i "repari", sa-i readuci pe calea cea buna.

death metal e bun, black metal e prost.
Crezi bine...
Reply With Quote
  #22  
Vechi 28.09.2009, 10:53:37
flegmatic
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Desigur, femeile nu-s chiar asa misterioase cum se cred.

Da spune-mi, ai mai fost cu baieti ca el pana acum? si ti-ai pierdut speranta in ei dupa o vreme?
Reply With Quote
  #23  
Vechi 28.09.2009, 10:55:37
Bautar's Avatar
Bautar Bautar is offline
Member
 
Data înregistrării: 23.07.2009
Locație: Banat
Religia: Ortodox
Mesaje: 73
Trimite un mesaj prin Yahoo pentru Bautar
Implicit

Draga simona-marinela si eu am patit asa candva dar nu din prisma muzicii ci din prisma geloziei.Si eu imi iubeam sotul nespus si cand am avut primul copil am fost tentata sa plec cu copil cu tot caci vb ta gelozia ii intuneca mintea.Dar m-am rugat la Bunul Dumnezeu si am reusit pana la urma ,cu greu dar Doamne iti multumesc ca avem doi baieti si 19 ani de casnicie.Dar roagate la Dumnezeu si Maica sfanta si cu ajutorul lor vei avea izbanda.
Si eu sunt fff optimista sa fii si tu asa si vei reusi.
Sa iti ajute Dumnezeu!
__________________
MAICUTA SFANTA PAZESTE-MA SUB ACOPERAMANTUL TAU.
Reply With Quote
  #24  
Vechi 28.09.2009, 11:01:50
Simona-Marilena's Avatar
Simona-Marilena Simona-Marilena is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.08.2009
Locație: Ilfov
Religia: Ortodox
Mesaje: 185
Implicit

Cu baieti ca el, am fost si a durat mult. Am tinut la el pana in ultima clipa chiar daca el ma iubea mai mult trupeste. Si dupa am avut inima franta. Dar nu regret nimic.
Bautar, draga mea, o sa-l iubesc foarte mult si voi lupta. Multumesc pentru incurajari si din suflet un calduros va iubesc! >:D<>:D< sunteti niste oameni exceptionali...
Reply With Quote
  #25  
Vechi 28.09.2009, 11:07:11
flegmatic
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Sa-ti dau un diagnostic mai "pesimist".

Daca esti prea indragostita o sa fi prada usoara. O sa pari gata sa-i accepti orice dorinta si o sa profite de tine mai mult pe partea carnala.

Ar trebui sa-l lasi pe el sa vina la tine nu invers, daca chiar te place.
Reply With Quote
  #26  
Vechi 28.09.2009, 11:52:24
heaven's Avatar
heaven heaven is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 23.11.2008
Locație: Brasov
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.350
Implicit

Da,pastreaza-ti capul pe umeri si cunoaste-l intai,dupa cum te-a sfatuit si Sia.
In timp,daca vei sti sa vezi,vei observa daca merita au ba sa te implici intr-o relatie cu el.
Reply With Quote
  #27  
Vechi 28.09.2009, 22:47:25
Simona-Marilena's Avatar
Simona-Marilena Simona-Marilena is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.08.2009
Locație: Ilfov
Religia: Ortodox
Mesaje: 185
Implicit

Nu va merge...:) E o persoana dificila...L-am intrebat ce vrea. A spus: nu stiu, poate la anul ma voi decide. L-am intrebat de ce ma mai alinta si-mi face complimente. "AAAA pai eu le alint pe toate. " Cu alte cuvinte, e indecis. Nici el nu stie ce vrea. :) Si cand ma gandesc ca eram gata sa-i daruiesc totul pe tava! Rau e sa fi naiv si neputincios in fata altora! De ce dau numai de baieti de acest fel?

Last edited by Simona-Marilena; 28.09.2009 at 22:54:53.
Reply With Quote
  #28  
Vechi 28.09.2009, 23:22:19
flegmatic
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Simona-Marilena Vezi mesajul
Nu va merge...:) E o persoana dificila...L-am intrebat ce vrea. A spus: nu stiu, poate la anul ma voi decide. L-am intrebat de ce ma mai alinta si-mi face complimente. "AAAA pai eu le alint pe toate. " Cu alte cuvinte, e indecis. Nici el nu stie ce vrea. :) Si cand ma gandesc ca eram gata sa-i daruiesc totul pe tava! Rau e sa fi naiv si neputincios in fata altora! De ce dau numai de baieti de acest fel?
Probabil ca te atrage pentru ca e opusul genului de baiat pe care parintii tai de care parintii tai ar aproba.
Reply With Quote
  #29  
Vechi 29.09.2009, 01:10:39
cristina2012's Avatar
cristina2012 cristina2012 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 30.04.2006
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 491
Implicit

Citat:
În prealabil postat de flegmatic Vezi mesajul
Sa-ti dau un diagnostic mai "pesimist".

Daca esti prea indragostita o sa fi prada usoara. O sa pari gata sa-i accepti orice dorinta si o sa profite de tine mai mult pe partea carnala.

Ar trebui sa-l lasi pe el sa vina la tine nu invers, daca chiar te place.
Uite un sfat de nota 10! ASCULTA-L!!!!!! Baietii/barbatii au nevoie sa fie stimulati, sa aibe ocazia sa lupte, sa cucereasca, sa-si dea masura talentului lor. Se plictisesc repede de o "codita" care-i mangaie si-i invata ce este bine de facut.

Mare atentie la prietenia cu prietenul dependent de heroina... sa nu cumva sa fie si el in aceeasi situatie.
Reply With Quote
  #30  
Vechi 29.09.2009, 05:49:08
lavinia40 lavinia40 is offline
Banned
 
Data înregistrării: 03.09.2009
Locație: Bacau
Religia: Ortodox
Mesaje: 252
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Simona-Marilena Vezi mesajul
Nu va merge...:) E o persoana dificila...L-am intrebat ce vrea. A spus: nu stiu, poate la anul ma voi decide. L-am intrebat de ce ma mai alinta si-mi face complimente. "AAAA pai eu le alint pe toate. " Cu alte cuvinte, e indecis. Nici el nu stie ce vrea. :) Si cand ma gandesc ca eram gata sa-i daruiesc totul pe tava! Rau e sa fi naiv si neputincios in fata altora! De ce dau numai de baieti de acest fel?
Ai sa gasesti ,,N'' baieti care mai de care...Eu inteleg ca nu este un forum matrimonial.....Daca ai probleme adevarate , te sfatuiesc sa le discuti cu mama ta ..si poate cu parintele duhovnic..
Eu iti doresc toate cele bune, si multa rugaciune!
(Fetita draga, nu multe sfaturi ci multa rugaciune la Maica Domnului si la toti Sfintii!)

Last edited by lavinia40; 29.09.2009 at 06:31:23.
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Va cer un sfat Dreamm Generalitati 20 12.07.2011 09:46:19
Un sfat? silent assasin Generalitati 24 30.03.2011 22:24:41
un sfat va rog monacu Impartasania (Taina Euharistiei) 14 25.03.2011 15:01:31
Un sfat va rog potoceanc Generalitati 33 07.09.2010 00:44:39
un sfat de la voi pacifistul Generalitati 19 14.10.2008 19:30:25