Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Intrebari utilizatori
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 25.07.2012, 00:07:39
Guest
 
Mesaje: n/a
Implicit Neimpacare cu sine

Buna seara! Sunt noua pe aici. Nu o data mi s-a intamplat ca tocmai in momentele cele mai grele sa ma intorc cu gandul spre Dumnezeu. Asa e si de aceasta data iata de ce m-am inscris pe acest site. Sunt necajita in ultima vreme, fara sa am un motiv anume..sa zicem ca sunt mai multe motive, tristete inexplicabila, dorinte multe neimplinite si vesnica intrebare: Unde e viata mea? Viata la care am visat tot timpul?! Nu am un job, am tot felul de probleme marunte carora nu le mai fac fata. Traiesc singura desi sunt casatorita de mai bine de 3 ani, eu si fetita mea. Nu ne lipseste mai nimic dar eu sunt tare nefericita! Nu stiu ce sa fac sa pot atinge un echilibru si sa nu mai am ganduri sumbre ca sa ma pot bucura de tot ce ma inconjoara. Am devenit ipohondra iar din acest motiv cred ca mi se trage si faptul ca uneori si fizic ma simt f rau. Astept comentariile si sfaturile voastre cu interes. Va multumesc.
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Rog interzicerea subiectelor pe tema conceperii/avortului de copii sophia Stiri, actualitati, anunturi 59 12.04.2012 23:39:18
Ti-ai facut tema? spre_rasarit Generalitati 20 30.10.2011 19:11:37
Filme - tema religioasa IonutS Generalitati 49 19.05.2011 21:18:31
Rezultatele unui sondaj pe aceasta tema. Raphael Eutanasia 17 30.11.2010 17:00:44
cantece cu tema religioasa roxanica Generalitati 0 13.11.2007 16:24:10