Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 08.11.2006, 15:36:48
irina77 irina77 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 18.04.2006
Mesaje: 288
Implicit

Pentru ca am folosit un ton mai vehement in ultimul timp, si unii ma acuza chiar ca "raspund cu ura", as vrea sa imi cer scuze de la toti cei pe care i-am necajit. In special ma gandesc la Ory, Maria55, Silverstar, Jennifer, Iosif (poate mai sunt si altii, dar nu-mi dau seama acum). Daca as fi fost un om mai intelept, as fi reusit sa exprim acelasi lucru fara sa jignesc sau sa enervez. E drept, n-am ajuns sa va iubesc, dar cu siguranta nu va urasc, si m-as bucura sa intelegeti ca de fapt toata agresivitatea din unele mesaje nu se refera decat la anumite stari de fapt care ma revolta, si n-are nici o legatura cu persoana voastra (nici nu ne cunoastem, ar fi absurd). Va rog frumos sa primiti aceste scuze si sa nu-mi purtati pica. Numai bine tuturor,
Irina:)
Reply With Quote
  #2  
Vechi 08.11.2006, 16:34:00
maria55 maria55 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.10.2006
Mesaje: 652
Implicit

Stai linistit , pe mine nu ma supara nimeni ,in 5 minute am uitat totul .E mai rau ca nu stiu daca uita partenerul de discutie caci desi imi cer iertare citeodata ,nu mi se confirma . Dar zic sa nu fim asa asa pretentiosi .
Ma revolta si pe mine ca se ia critica in consideratie ca fiind adresata peroanei ,nici eu nu am nimic cu nimeni ci cu greselile noastre . Poate fac si eu la fel. Ma straduiesc sa nu mai fiu asa .
Doamne ajuta !
Reply With Quote
  #3  
Vechi 08.11.2006, 17:15:22
irina77 irina77 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 18.04.2006
Mesaje: 288
Implicit

Multumesc, :)
Reply With Quote
  #4  
Vechi 09.11.2006, 18:50:29
Laurentiu Laurentiu is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.08.2005
Mesaje: 1.326
Implicit

Citat:
În prealabil postat de maria55
Stai linistit , pe mine nu ma supara nimeni ,in 5 minute am uitat totul .E mai rau ca nu stiu daca uita partenerul de discutie caci desi imi cer iertare citeodata ,nu mi se confirma . Dar zic sa nu fim asa asa pretentiosi .
Ma revolta si pe mine ca se ia critica in consideratie ca fiind adresata peroanei ,nici eu nu am nimic cu nimeni ci cu greselile noastre . Poate fac si eu la fel. Ma straduiesc sa nu mai fiu asa .
Doamne ajuta !
Esti singura care ai raspuns la acest mesaj
si ai facut bine
Reply With Quote
  #5  
Vechi 09.11.2006, 18:53:21
Laurentiu Laurentiu is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.08.2005
Mesaje: 1.326
Implicit

Citat:
În prealabil postat de irina77
Pentru ca am folosit un ton mai vehement in ultimul timp, si unii ma acuza chiar ca "raspund cu ura", as vrea sa imi cer scuze de la toti cei pe care i-am necajit. In special ma gandesc la Ory, Maria55, Silverstar, Jennifer, Iosif (poate mai sunt si altii, dar nu-mi dau seama acum). Daca as fi fost un om mai intelept, as fi reusit sa exprim acelasi lucru fara sa jignesc sau sa enervez. E drept, n-am ajuns sa va iubesc, dar cu siguranta nu va urasc, si m-as bucura sa intelegeti ca de fapt toata agresivitatea din unele mesaje nu se refera decat la anumite stari de fapt care ma revolta, si n-are nici o legatura cu persoana voastra (nici nu ne cunoastem, ar fi absurd). Va rog frumos sa primiti aceste scuze si sa nu-mi purtati pica. Numai bine tuturor,
Irina:)
Stii Irina77 sunt unii oameni care chiar daca le zici cu frumosul ei tot se enerveaza pentru ca nu le convine unele adevaruri dar nu sunt ei de vine stii tu mai bine cine este
Reply With Quote
  #6  
Vechi 09.11.2006, 18:55:07
silverstar's Avatar
silverstar silverstar is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 17.04.2006
Mesaje: 1.791
Implicit

LAURENTIU asta, pe un topic da cu bata fara ca cineva sa-l bage "in sama", pe un altul, adica aici, vorbeste despre iertare. Cine sa-l mai inteleaga?

Il opreste totusi cineva? Am mai spus ca e obsedat de mine, am mai cerut ajutor, dar inutil. Cand sunt mai linistita si cred ca m-a uitat, o ia de la capat... Administratia!!! Alo!!! Scapati-ma de LAURENTIU!!! Va rog!
Reply With Quote
  #7  
Vechi 09.11.2006, 19:44:05
maria55 maria55 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.10.2006
Mesaje: 652
Implicit

Laurentiu ,
nu sint sigura .Sigura sint ca nu am nici un fel de suparare pe nimeni .
In rest corecteaza-ma tu !
Chiar vreau sa mai invat ceva .
Reply With Quote
  #8  
Vechi 10.11.2006, 00:45:39
mioara mioara is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 10.08.2006
Mesaje: 149
Implicit

Din cate imi aduc aminte, silverstar, tu ai inceput totul, cand doreai sa-i spui lui Laurentiu,personal, ce-i rezerva viitorul, iar el a refuzat. Asa ca nu mai da vina pe bietul baiat ca e obsedat de tine! El, cred ca are 20 de ani; fata de 56 sau pe aproape, este totusi "o mica mare diferenta", nu crezi? Si de ce te simti tu mereu cu musca pe caciula tot nu pot pricep, pt. ca Laurentiu nu a dat nici un nume deci la fel de bine putea fi vorba si despre mine, pt. ca nici mie nu-mi convin unele lucruri si ma revolt. Stau si ma intreb daca atitudinea asta o ai si fata de elevii tai, caci in acest caz cum apare unul care nu-ti impartaseste ideile, ceri directorului sa-l excluda din scoala, nu? De fapt ingaduinta ta ai dat-o unui baptist, asa ca nu mai era loc si pt. un adevarat ortodox. Te-ai revoltat grozav cand negroponte a cerut ceea ce ai cerut la randul tau in acest topic:stergerea lui Laurentiu! Nu ti-a cazut bine, nu, caci ai sarit ca arsa? Apoi negroponte, ca un adevarat crestin, si-a cerut iertare; deci astept scuzele tale fata de Laurentiu, desi s-ar putea sa fie prea tarziu( in caz ca administratia ti-a ascultat S.O.S-ul si "te-a scapat" de el. Sa dea Dumnezeu sa nu fie asa!
Reply With Quote
  #9  
Vechi 10.11.2006, 01:53:22
silverstar's Avatar
silverstar silverstar is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 17.04.2006
Mesaje: 1.791
Implicit

Mioara: CAINELE MOARE DE PREA MULTA ALERGATURA SI PROSTUL DE GRIJA ALTUIA.

Reply With Quote
  #10  
Vechi 19.11.2006, 16:29:56
Laurentiu Laurentiu is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 13.08.2005
Mesaje: 1.326
Implicit

Citat:
În prealabil postat de maria55
Laurentiu ,
nu sint sigura .Sigura sint ca nu am nici un fel de suparare pe nimeni .
In rest corecteaza-ma tu !
Chiar vreau sa mai invat ceva .
Nu sunt nici un prototip sunt si eu om ca toti oamenii
Eu pot sa spun ce cred eu in masura de crestin pe care nu mai Dumnezeu mi-o stie
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
(totul) Despre desfranare NeInocentiu Generalitati 184 31.08.2011 22:18:33
Totul despre spovedanie iosif Pocainta 42 13.08.2011 00:01:59
Totul despre catolicism strajeru Biserica Romano-Catolica 7 15.12.2007 04:48:31