Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Stiri, actualitati, anunturi
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #31  
Vechi 24.06.2021, 16:11:50
GMihai's Avatar
GMihai GMihai is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 27.02.2015
Religia: Catolic
Mesaje: 1.596
Implicit

Hmmmmmmmmm
Attached Images
File Type: jpg popcorn-3d-glasses-its-time.jpg (26,7 KB, 5 views)
__________________
"If you take the Christian Bible and put it out in the wind and the rain, soon the paper on which the words are printed will disintegrate and the words will be gone. Our bible IS the wind and the rain." Herbalist Carol McGrath as told to her by a Native-American woman.

"Laudato si, mi Signore, per frate Uento
et per aere et nubilo et sereno et onne tempo,
per lo quale, a le Tue creature dài sustentamento"
- Sfântul Francisc de Assisi
Reply With Quote
  #32  
Vechi 26.06.2021, 16:26:11
Petru7's Avatar
Petru7 Petru7 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 03.04.2019
Locație: în dor sfânt de Iisus
Religia: Ortodox
Mesaje: 251
Implicit

Citat:
În prealabil postat de rentacarotopeni85 Vezi mesajul
Am lansat de curant un site auto de unde va puteti inchiria masini la cele mai bune preturi de pe piata, avem o flota cu peste 40 de masini, preturile de inchiriere sunt cat se poate de economice siteul este rent-a-car-otopeni.ro este special destinat celor care au nevoie de o masina pentru inchirieri auto bucuresti sau inchirieri auto otopeni. Daca aveti masina in service aici o sa gasiti variante optime de transport cu preturi de la 7 euro pe zi in cazul in care va orientati catre inchirierea unei masini din gama economica, cu cat perioada de inchiriere va fi una mi mare cu atat pretul va scadea, vezi acum ofertele daca ai nevoie de un mijloc de transport, utilizatorii forumului beneficiaza de o reducere de 10 la suta din pret daca aleg masini de inchiriat bucuresti , aveti posibilitatea sa negociati tarifele, oferim factura si contract legal de inchiriere.
Frumos site și util.

Oferta pare mult prea tentantă la 45 euro pe săptămână pentru gama economică așa că e bine de citit contractul de câteva ori înainte de a-l semna ca să ști la ce să te aștepți în caz de probleme.
__________________
”-Simone, fiu al lui Iona, Mă iubești tu pe Mine?
-Da Doamne........te iubesc.
-........”
Reply With Quote
Răspunde

Thread Tools
Moduri de afișare