Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #11  
Vechi 17.01.2014, 21:03:10
ni-meni ni-meni is offline
Member
 
Data înregistrării: 17.01.2014
Religia: Protestant
Mesaje: 50
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Daniel_Ortodox Vezi mesajul
Măi ceată de copilași, sunteți gălăgioși și frumoși, vă strigați în inimioarele voastre of-ul și credeți că n-are cine-l auzi și cine-l mîngîia. Ce v-aș strînge în brațe și v-aș pupa pe toți, că dragi îmi sunteți toți.

Am citit pe sărite, sunteți minunați. N-ați lăsa orgoliul și mîndria, vanitatea și egoismul, nicidecum.

Nu spun nimănui nimic, Dumnezeu vă va răspunde la momentul potrivit, încă din viața aceasta trecătoare, vouă celor ce sunteți aici pe forum, vă promit asta !
Ma gindeam si eu sa temperez cumva elanul unora de aici (poate Cosmin chiar era bine intentionat), dar am renuntat, din moment ce sunt nou venit.

Insa, Daniel, chiar si numele tau spune destule. Pentru cei care au ochi de vazut, si urechi de auzit.

Unii chiar cred ca e suficient sa zica ca sunt Crestini, ca sa fie Crestini; la fel cum evolutionistii zic ca universul a evoluat, si ei cred ca e suficient sa zica ei asta ca universul chiar sa fi evoluat.

Daniel, mi-au placut si comentariile tale ulterioare, privind evreii de exemplu.
Reply With Quote
 

Thread Tools
Moduri de afișare