Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #81  
Vechi 17.07.2009, 16:30:00
ory ory is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 29.09.2006
Locație: Galați
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.524
Implicit

Nu conteaza, acesta este vsovi....
E de bine .
__________________
" Nu suntem prizonierii propriului destin, suntem prizonierii propriei minti "
Reply With Quote
  #82  
Vechi 17.07.2009, 17:35:34
sergiu's Avatar
sergiu sergiu is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 23.06.2007
Locație: Bucuresti
Religia: Ortodox
Mesaje: 451
Implicit

Vsovi se pregateste pentru colonizarea altor planete! Si pentru a se intelege cu localnicii de acolo adapteaza de pe acum limba romana!
__________________
Doamne, Dumnezeul meu, desi nu am facut nici un bine inaintea Ta, da-mi dupa harul Tau, sa pun inceput bun.
Reply With Quote
  #83  
Vechi 20.07.2009, 17:40:40
sofiaiuga's Avatar
sofiaiuga sofiaiuga is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 25.02.2007
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.015
Implicit

Citat:
În prealabil postat de ai2 Vezi mesajul
Cata lipsa de imaginatie la elitele din ziua de azi!!!

Aici este alta "hrana data cu forta" si nu vad de ce ar fi mai buna!

Adica tu sustii discriminarea pe criterii religioase sau de orientare sexuala? Traim intr-o lume imperfecta dar mai buna datorita unor atei si unor homosexuali! Iti las placerea sa descoperi cativa dintre ei. Crezi ca daca ar fi fost discriminati ne-ar fi fost mai bine?

In Iran manifestantii au fost impuscati de lunetisti! Daca asta nu ti se pare grav atunci ai intotdeauna dreptate!
Presedintele Iranului nu este ales in adevaratul sens al cuvantului cat timp trebuie sa primeasca acordul marelui preot (un soi de patriarh al lor) pentru a candida.


Ti-ai raspuns singur:

Nu stiu exact la ce te referi dar sa zicem ca SUA chiar a incercat sa cenzureze internetul. Cei care chiar au reusit sunt statele in care religie<=>stat.

Este cel mai violent in sensul de cel mai sangeros! Se poate vedea sange pe o fractiune mare din timpul total al filmului.



Deci dupa ce a fost batut "ca-n filme" vezi "Patimile lui Cristos" pierderea de sange sigur ar fi avut o contributie! Totusi sunt curios sa aflu parerea ta despre moartea lui Iisus.
exista o carte scrisa de un medic ,care aduce dovezi ca a murit prin HEMOPERICARD.adica o inundare de singe intre inima si foita care inconjoara inima ,acest fapt fiind caz de moarte prin sufocarea prin comprimare a inimii.Am incercat sa exprim nemedical ca sa priceapa toata limea care citeste!
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
de unde sa ma rog icer82 Intrebari utilizatori 1 24.02.2010 14:18:37
Unde gresesc??? simona76 Generalitati 7 30.12.2009 13:59:35