Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #27  
Vechi 08.01.2021, 14:09:34
Moroco's Avatar
Moroco Moroco is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 09.04.2019
Locație: Crestin Ortodox cu Calea ✝ Apocalipsa
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.287
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Iorest Vezi mesajul
... dar cu dezordinea care e tolerată acum pe forum de către administrator nu mă mai încumet.

Lipsește un frate ca Alin B care mai făcea ordine pe aici, îmi pare rău că s-au retras o parte dintre greii forumului, ei erau sanitarii forumului.
Daca ti-e dor de "fratele" AlinB de ce nu-l urmezi in loc sa ceri curatenie si ordine pe forum? Nu e absurd ca atunci cand vezi ca abea posteaza doi-trei forumisti incat abea apar 2-3 postari noi pe saptamana tu sa invoci dezordinea de pe forum si prea marea toleranta a adminului cu...(aici tot felul de invective la adresa mea)... asa cum jignea AlinB pe toata lumea la fiecare postare? Indreptatindu-i pe "ortodocsii" veterani care parasesc si se leapada de forum sau pe ereticii cu care discuti prieteneste si invocand ca o victima "umilita" in mod politienesc, ordinea si curatenia, oare asta nu-ti suna ca si tu ai ceva probleme si nu altii la care faci aluzie instigand si provacand dupa ce tu insuti ai cerut sa nu mai discut cu tine amenintandu-ma ca o sa ceri banarea la admin? Pai tu-mi ceri mie sa fac ceea ce tu insuti nu faci si nu respecti?

Te rog sa ma ierti ca ti-am raspuns dar daca tu nu respecti ceea ce mi-ai cerut mie, eu de ce sa respect? Iata ti-am raspuns caci tu m-ai provocat invocand toate jignirile si rautatile cu care m-a lovit AlinB distrugand orice subiect exact ca un troll. Am fost nevoit sa-ti raspund caci iata tu ai cerut asta. Iar adminul ar trebui sa constate adevarul si sa faca ce e drept si nu sa se ia dupa "veterani" caci daca e sa nu luam dupa veterani atunci iata eu sunt pe acest forum inca de la infintarea lui, dovedind prin asta fidelitate fata de ortodoxie, marturisind cu texte foarte lungi si bine argumentate tot ceea ce am avut de spus si de marturisit.

Iata ti-am raspuns si public si privat cat se poate de frateste. Eu te iert si nu cer nimic caci am incredere in Dumnezeu. Multumesc insa ca mi-ai dat sansa sa mai discut cu tine. Dialogul drept, bun, constructiv ne face ortodocsi, ne infrateste caci sfatul cel bun si dialogul ne ajuta sa ne lamurim si sa iesim din ispita.

__________________
MoroncEkU înVaț leppădeLUMEjuglu(fivrEhoț-îșcaUsLEUzeu=smințeE-=nEbUParven=pripISexpUngi+cârâmErit-logivina-stiEsinerEUtU-lăudobasculaș-trădățol-scobârfEU-distrugiTUtEu-trufhus=altvisgrij-strescapoSS-feciUkUxklacUj-ghinorokkciospădosdă-teresUșefhUț-fantezis-progrexit=victiviclUadicdol lenteiASIAgrozînșelumi picUpic n facinatia gogoșerporksdecaine satE plâplaci sascapi d Tata-ch salefaci tlaba mudara poftarmorE-pliktisU c@luatu-droghipocrițU-fakE) sascult iubimca ucemici Cuvânteul si FataTa

Last edited by Moroco; 08.01.2021 at 14:16:14.
Reply With Quote