Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Minuni ale Ortodoxiei > Intamplari adevarate
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 10.10.2008, 00:06:54
Sniper Sniper is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 03.07.2008
Mesaje: 3
Implicit Pierdut intr-o lume mare ....

Sall all ....Ma numesc Iulian...si am o problema.....cred ca de 1 an si ceva......si vreau sa vad daca a mai trecut cnv prin ce trec eu acum . Tot a inceput...intr-o duminica cand am fost la biserica....nu cred ca am stat mai mult de 10 min din cauza timpului ff incarcat....dupa ce am iesit pe poarta bisericii...am simntzit un sentiment fff ciudat...simnteam cum ma "golesc " ....pe moment nu am dat prea multa importantza....a 2 zi ...cand am iesit din scara...si am vazut lumina soarelui....a fost o senzatzie fff ciudata ... ceva de genu " opaa...traiesc...si simnteam ca traiesc " si cu zilele am inceput sa ma pierd din ce in ce mai mult. ...sa ma pierd intr-o lume mare....fara sentimente...mi-am pierdut si vocea interioara...nu mai sunt cum eram..nu mai sunt la fel de norocos......Am fost primu copil botezat la biserica de la mn din zona ...si ....mereu am avut noroc...si orice dorintza aveam...era de ajuns sa ma uit spre cer si se indeplinea :).....Plzzz heelpp....am fost la biserica...da...nici un rezultat....need help
Reply With Quote
 

Thread Tools
Moduri de afișare


Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Ortodox fiind, savarsesti un mare pacat rugandu-te intr-o Biserica Catolica? AndruscaCIM Reguli in Biserica 276 22.11.2016 10:01:19
Ce facem intr-o lume pestrita Phoenix Intrebari utilizatori 21 29.02.2012 19:26:13
Sunt intr-o mare dilema va rog ajutati-ma cu un sfat dorinastoica14 Morala Crestina 34 21.10.2011 17:51:44
Cea mai mare bibliotecă digitală din lume va fi lansată la Paris ! cristiboss56 Generalitati 5 11.04.2009 00:32:25
Ajutati o famile aflata intr-um mare necaz!! gadescum Umanitare 1 24.01.2009 20:48:25