Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Minuni ale Ortodoxiei > Intamplari adevarate
 
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #11  
Vechi 23.01.2022, 00:36:51
Adr.iu91's Avatar
Adr.iu91 Adr.iu91 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 19.03.2021
Locație: Constanta
Religia: Ortodox
Mesaje: 396
Thumbs down

AUR-istii ataca postarile lui Lucian Mandruta pe Facebook (unele lucruri care le posteaza Lucian sunt bune, dar alteori sunt aberatii) legat de Rusia, si se dau de gol, pe motiv ca AUR intr-adevar au pe cineva in spate din Moscova.

Uitati comentariul de la unul Paul: "mai bine cu RUSIA ORTODOXA decat cu AMERICA LUI SATAN"

Raspunsul meu dintr-un cont fals (nu imi arat identitatea la postarile de genu): "Eu fiind crestin ortodox, te contrazic in totalitate, avand in vedere cat rau au facut rusii in trecut, mai bine ai tace din gura (familia mea a prins vremuri grele bunicii, strabunicii cu rusii). Dupa actiunile lui Putin, iti dai seama ca tara aia numai "ortodoxa" nu se comporta. Putin dictatorul nesimtit, nu vrea pace, decat razboi, moarte, violente si etcetera. Ar trebui si Patriarhul din Istanbul sa impuna sanctiuni declarand mama Rusia ca fiind TARA PAGANA si nu ortodoxa, din cauza conducatorului stalinist Vladimir Putin, ereticul care l-a inchis pe Navalni si nu a dat voie preotilor ortodocsi sa il spovedeasca, cum ma sa faci una ca asta?

Ar trebui Rusia sa isi vanda bogatiile (adica armele nucleare) si sa il urmeze pe Iisus, sa devina o tara modesta ca Grecia Ortodoxa, Romania Ortodoxa 😉 ce zici tu cu "satan" se afla in toate tarile, mai ales in alea din Est: China, Rusia, India etc...."

P.S: Cred ca daca le zic la niste rusi asta, ultima fraza, o sa ma bage in carcera , pentru ca se comporta precum paganii, nu suporta parerile altora si daca vorbesti de rau Rusia.

Eugen Ivanovici simpatizant AUR tot de pe facebook la Lucica Mandruta am vazut ceva, spunea la fel mai bine cu Rusia decat cu America

O data Lucian Mandruta i-a raspuns lui Calin Georgescu pe pagina lui, ca a spus o minciuna grosolana cum ca Joe Biden e cu Rusii si China, Nordul Coreei, iar Donald Trump e cu americanii, cand se stia foarte bine ca Donald Trump este cu Rusii , Coreea etc....si toti hAURistii extremisti au sarit la gatul lui Lucian Mandruta ca si-a spus parerea, cu injuraturi si porcarii....AUR partid crestin si oameni smeriti...sigur sigur!
__________________
"Not all those who wander are lost. All we have to do is decide what to do with the time that is given to us.
It is the small things, everyday deeds of ordinary folk that keeps the darkness at bay, simple acts of love and kindness."
Reply With Quote