Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Umanitare
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #1  
Vechi 04.02.2008, 17:56:36
radulia radulia is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 28.01.2008
Mesaje: 2
Implicit

Sunt mama lui Radu, Laura, si anunt cu mare bucurie ca am strans banii pentru implantul cohlear de care Radu Mihai avea nevoie. Urmeaza sa-l operam . Va multumim din suflet ca ati fost alaturi de noi! De donatii in bani nu mai avem nevoie, insa avem nevoie de rugaciunile tuturor! Va multumim inca o data si va dorim sanatate!
Reply With Quote
  #2  
Vechi 18.05.2008, 14:52:51
radulia radulia is offline
Junior Member
 
Data înregistrării: 28.01.2008
Mesaje: 2
Implicit

Suntem fericiti!
Minunea s-a produs!
Radu a fost operat pe 17 martie, la Iasi. Operatia a reusit cu succes!Pentru ca este un adevarat "barbat" s-a ridicat la joaca la doar cateva ore de la operatie.
Pe 17 aprilie i-am facut activarea implantului. Radu suporta auzul, chiar este incantat ca are implantul! Se comporta foarte bine, stie ca-l cheama Radu, intelege "nu-i voie!" (ffff important, caci este un "distrugator").
De cand aude face mai putine pozne si coopereza mult mai bine in joaca cu Iulia, surioara.
Urmeaza sa merg la al doilea reglaj, cand teoretic va auzi si vocea umana normal. Vom vedea, caci reglajele se fac diferit, in functie de cat suporta copilul.
Multumim Lui Dumnezeu ca am ajuns pana aici!
Va tin la curent!Sanatate multa!

Cu stima LAURA RAMASCANU, Bacau,



Reply With Quote
  #3  
Vechi 18.05.2008, 21:00:54
mikiuasa mikiuasa is offline
Member
 
Data înregistrării: 18.03.2006
Religia: Ortodox
Mesaje: 34
Implicit

Citat:
În prealabil postat de radulia
Suntem fericiti!
Minunea s-a produs!
Radu a fost operat pe 17 martie, la Iasi. Operatia a reusit cu succes!Pentru ca este un adevarat "barbat" s-a ridicat la joaca la doar cateva ore de la operatie.
Pe 17 aprilie i-am facut activarea implantului. Radu suporta auzul, chiar este incantat ca are implantul! Se comporta foarte bine, stie ca-l cheama Radu, intelege "nu-i voie!" (ffff important, caci este un "distrugator").
De cand aude face mai putine pozne si coopereza mult mai bine in joaca cu Iulia, surioara.
Urmeaza sa merg la al doilea reglaj, cand teoretic va auzi si vocea umana normal. Vom vedea, caci reglajele se fac diferit, in functie de cat suporta copilul.
Multumim Lui Dumnezeu ca am ajuns pana aici!
Va tin la curent!Sanatate multa!

Cu stima LAURA RAMASCANU, Bacau,


Doamne ajute-ne si ne miluieste !
Reply With Quote
Răspunde



Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimele Postari
Parintele Iustin Parvu operat Adriana Cluj Stiri, actualitati, anunturi 11 17.06.2013 00:29:15
urmeaza RMN patricia2006 Generalitati 18 14.07.2012 22:45:49
egipt.bomba cu efect intarziat.ce urmeaza? iulyaan Generalitati 207 01.03.2011 09:18:59
Ce urmeaza? Ioan_Ciobota Generalitati 3 14.10.2008 19:09:38
Mie frica de ce urmeaza NeNumimCrestini Nunta 23 28.02.2007 21:33:58