Forum Crestin Ortodox Crestin Ortodox
 
 


Du-te înapoi   Forum Crestin Ortodox > Generalitati > Generalitati
Răspunde
 
Thread Tools Moduri de afișare
  #131  
Vechi 28.07.2013, 10:09:01
gabriela8 gabriela8 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 31.10.2009
Locație: Romania
Religia: Ortodox
Mesaje: 2.122
Send a message via Skype™ to gabriela8
Implicit

Foarte frumos mormantul! Joi era altfel aranjat. Te lasa mut!
Reply With Quote
  #132  
Vechi 28.07.2013, 22:59:30
AlinB AlinB is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 29.01.2007
Religia: Ortodox
Mesaje: 20.084
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Parascheva16 Vezi mesajul
Cu cedarea Suveranitatii tarii noastre. Mai demult.
Probabil n-ai inteles tu contextul. Dar oricum, topicul asta este despre altceva.
__________________
Suprema intelepciune este a distinge binele de rau.
Reply With Quote
  #133  
Vechi 29.07.2013, 05:10:15
Parascheva16's Avatar
Parascheva16 Parascheva16 is offline
Senior Member
 
Data înregistrării: 26.02.2013
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.920
Implicit

Citat:
În prealabil postat de AlinB Vezi mesajul
Probabil n-ai inteles tu contextul. Dar oricum, topicul asta este despre altceva.
Bineinteles ca eu nu am inteles contextul, nu tu esti cel care a zis asa ceva. Mai degraba ti-ai schimbat opinia intre timp.
Reply With Quote
  #134  
Vechi 21.11.2013, 19:53:15
aubergine aubergine is offline
Banned
 
Data înregistrării: 29.07.2013
Locație: Arad
Religia: Ortodox
Mesaje: 1.030
Implicit

Citat:
În prealabil postat de Iliana Vezi mesajul

Si nu, nu vreau sa pleci, nu am treaba cu nimeni de pe forum (mai ales ca eu nu sunt o ''activa'' daca pot spune asa, citesc mult si rareori scriu ceva, mi-ar placea doar sa-i inteleg pe cei care sunt in aceasta situatie, pentru ca nu reusesc pur si simplu. Eu, spre exemplu, nu citesc site-uri de alta ''credinta'' (cu atat mai putin cele atee de-a dreptul), si timp am suficient, dar nu ma intereseaza, nu consider ca ar fi bine pentru mine sa citesc, ca mi-ar ajuta la ceva, dimpotriva!

Oricum parerea mea este ca tu cel putin esti un credincios crestin ortodox in adancul sufletului tau, dar nu stiu de ce nu recunosti! Dar si daca recunosti sau nu, important este ca esti. Nu se poate sa nu fii!

Doamne ajuta!
Si eu cred ca d-voastra, ca ateii sunt credinciosi in sufletul lor dar nu isi dau seama, si de aceea intra pe forumul ortodox pentru ca il cauta pe Dumnezeu si incearca sa il gaseasca.
Nici eu nu intru pe alte forumuri atee sau sectare pentru ca, o data ce gasesti credinta adevarata nu mai ai nevoie de altceva. Cand nu credeam, eram intr-o permanenta cautare.
Reply With Quote
Răspunde